The Body Shop Albania

Bloom & Glow British Rose Big Gift

SET DHURATE ME AROME FLORALE

HIDRATIM 96 ORE

PER LEKURE TE THATE

Bloom & Glow British Rose Big Gift

SET DHURATE ME AROME FLORALE

HIDRATIM 96 ORE

PER LEKURE TE THATE

0/5
0 Mendime

Nëse u pëlqen të kenë erë si një kopsht anglez me lule, do t’i pëlqejnë surprizat që fshehin setin tonë të dhuratave të mëdha të trëndafilave britanikë Bloom & Glow.

Sillni flluska me xhelin tonë freskues të dushit me aromë petalesh. Ndërsa pastroni, pastroni butësisht atë trup me Ramie Bath Lily. Është bërë me fibra të qëndrueshme që ndihmojnë në pastrimin dhe zbutjen e lëkurës me ndikim minimal mjedisor.

Pasi të jeni të pastër dhe të shkëlqyeshëm, thajeni me peshqir dhe lyeni lëkurën me një copë të Gjalpit të Trupit tonë kremoz, të certifikuar nga The Vegan Society. E bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë ekstraktin e trëndafilit anglez dhe gjalpë shea të punuar me dorë në Community Fair Trade nga Gana, e lë lëkurën të ndjehet më e butë, më e lëmuar dhe e ushqyer me lagështi 96 orë.

Lëreni gjalpin tuaj të zhytet përpara se të shtoni disa spërkatje të Ujit tonë të Tualetit. Të lë të nuhasësh si një buqetë gjigante me trëndafila (natyrisht).

Përfundoni me kremin tonë hidratues të duarve. Thjesht shtrydhini, lëmoni dhe fërkojini ato duar me njëra-tjetrën sa herë që pëllëmbët dhe gjilpërat kanë nevojë për një ngritje të vogël.

Një dhuratë e mrekullueshme e Krishtlindjeve e lulëzuar që ata do të duan ta gjejnë nën pemë.

  • British Rose Shower Gel 250ml
  • British Rose Body Butter 200ml
  • British Rose Eau de Toilette 100ml
  • British Rose Hand Cream 30ml
  • Ramie Bath Lily
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Bloom & Glow British Rose Big Gift

Ju lutemi referohuni tek perberesit e secilit produkt individualisht ne paketim.

My Review for Bloom & Glow British Rose Big Gift

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.