The Body Shop Albania

Blue Musk Zest Hair And Body Wash

PËR FLOKË DHE TRUP

VEGANE

UNISEX

Blue Musk Zest Hair And Body Wash

PËR FLOKË DHE TRUP

VEGANE

UNISEX

0/5
0 Mendime

Blue Musk Zest është larësi ynë më i ri i cili ju ofron një aromë të mrekullueshme gjatë larjes dhe pasi dilni nga dushi.

Me nota të grejpfrutit, limonit të gjelbër dhe barbarozës, së bashku me myshkun tonë të njohur ‘cruelty-free’, kjo mrekulli e me aromë agrumesh ka një erë të këndshme që do t’ju vitalizojë dhe gjallërojë.

Larja e gjithanshme ndërtohet në një shkumë shkëlqyese që lë lëkurën dhe flokët tuaj të ndjehen më të pastër, më të butë dhe me aromë të këndëshme. Skalpi juaj gjithashtu do të ndihet i hidratuar dhe i freskët. Për të përfituar sa më shumë nga kjo aromë vitale, pasojeni dushin tuaj duke përdorur deodorantin tonë antidjersë Blue Musk Zest dhe përfundoni me një spërkatje të Blue Musk Zest Eau De Toilette.

 • Larës flokësh dhe trupi
 • Krijon një shkumë të bukur të pasur
 • Pastron butësisht lëkurën, skalpin dhe flokët
 • Lë lëkurën dhe flokët të ndjehen më të butë dhe me aromë të mirë
 • Lë skalpin e kokës të ndjehet i hidratuar dhe flokët të ndjehen më të lehtë
 • Aromë e freskët, e këndshme
 • Notat e grejpfrutit, limonit, barbarozës dhe myshkut
 • E pasuruar me aloe vera organike nga Meksika
 • Bërë me 93% përbërës me origjinë natyrale
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
 • Kapak dhe shishe e riciklueshme*
 • Shishe e bërë me plastikë 100% të ricikluar, duke përfshirë plastike të ricikluar nga India
 • Unisex
Clear

Si përdoret

 • Futuni në dush (ose banjë) dhe hidhni pak larës flokësh dhe trupi Blue Musk Zest.
 • Masazhojeni butësisht në lëkurën, skalpin dhe flokët tuaj dhe lëreni shkumën t’ju pastrojë.
 • Shpëlajeni dhe shijoni një aromë të freskët të këndshme gjatë gjithë ditës.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Blue Musk Zest Hair And Body Wash

BLUE MUSK ZEST HAIR AND BODY WASH
Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Sodium Chloride, Parfum/Fragrance, Sodium Benzoate, Citric Acid, Sodium Gluconate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Linalool, Limonene, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Polysorbate 20, Geraniol, Denatonium Benzoate.

 

My Review for Blue Musk Zest Hair And Body Wash

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.