The Body Shop Albania

Blush All-In-One

Ngjyrë që zgjat

Vegan

Blush All-In-One

Ngjyrë që zgjat

Vegan

0/5
0 Mendime

Merrni blushin me pluhur super të hollë për një ngjyrë, të ndërtueshme dhe të sfumueshme.. Merrni një nga nuancat e mrekullueshme për shkëlqim në çast që shkëlqen në faqe. Me vitaminën E dhe vajin e marulës, është edhe makeup edhe kujdes për lëkurën në një.

  • Blush
  • Pluhur super i hollë
  • I sfumueshëm dhe i ndërtueshëm
  • Ngjyrë që zgjat
  • Shkëlqim i dukshëm natyral
  • Vaji Marula nga Namibia
  • Ju ndihmojmë të keni lëkurë të bukur në 3 hapa të thjeshtë.

Vitamina E. Vitamina E (a.k.a tokoferol) është një vitaminë mbrojtëse që është e njohur në rrethet e kujdesit të lëkurës për hidratimin dhe mbrojtjen e lëkurës.

Vaj Marula. Pema e marulës është e shenjtë në Afrikë dhe nga farat e saj të shtypura prodhohet një vaj i veçantë që zbut natyralisht lëkurën.

Clear

Si përdoret

1. Aplikojeni me Furçën tonë të Blush-it
2. Vendoseni në mollëzat e faqeve tuaja. I përsosur për make-up kur e keni me nxitim.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Blush All-In-One

Talc (Agjent thithës / Bulking), Mikë (Opacifikues), Najlon-12 (Agjent thithës / Bulking), Zea Mays/Amidoni (Agjent Absorbues / Reduktues), Sulfat barium (Opacifikues), Silicë (Thithës), Diheptanoate glukol neopentil (Zbutje e lëkurës) Agjent – Zbutës), Lauril Metakrilat / Glicol Dimetikralat Crosspolimer (Agjent krijues cipe), Magnez Myristate (Opacifikues), Squalane (Agjent Zbutës për Flokë & Lëkurë), Gliceride Sojë (Agjent Zbutës i Lëkurës – Zbutës), Vaj Marula/Sclerocarya , Pentilen Glikol (Trestës), Tocoferil Acetatt (Antioksidant), Gjalp Shea i pasaponifikuar/Butyrospermum Parkii Unsaponifiables (Agjent Zbutës i Lëkurës), Polyglyceryl-3 Diisostearate (Agjent Kondicionues për Lëkurën / Zbutës), Benzil PCA (Humektant), Lauroyl Locine Lysine (Antioksidues), Oksid kallaji (Opacifikues). [+/- CI 77891 (Ngjyrues), CI 77491 (Ngjyrues), CI 15850 (Ngjyrues), CI 77007 (Ngjyrues), CI 77492 (Ngjyrues, CI 77499 (Ngjyrues), CI 19140 (Ngjyrues), CI 77742 (Ngjyrues)]

My Review for Blush All-In-One

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.