The Body Shop Albania

Body Butter Almond Milk

Body Butter Almond Milk

0/5
0 Mendime

Zbutës, hidratues dhe në trajtë gjalpi ju prezantojmë me produktin më të ri të luksit, Almond Milk & Honey Soothing. Jua lë lëkurën e hidratuar deri në 48 orë. E pasuruar me mjaltë dhe qumësht bajamesh organike. Perfekt për tju mbajtur lëkurën të butë dhe gjatë periudhës më të ftohtë të vitit, që është dimri.

  • E rekomanduar për lëkurë të thatë.
  • 48 orë hidratim.
  • Hipoalergjenik dhe e testuar dermatologjikisht.
Clear

Si përdoret

  1. Pas larjes ose dushit, merrni një sasi të konsiderueshme nga produkti në duart tuaja.
  2. Masazhojeni dhe përhapeni produktin në vende me lëkurë të thatë dhe pa jetë, me lëvizje rrethore.
  3. Lëreni lëkurën ta përthithi.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Body Butter Almond Milk

Ujë, Glicerinë, Vaj Glycine Soja, Alkool Cetearyl, Gjalp Butyrospermum Parkii, Palmitat Etilheksil, Myristyl Myristate, Stearat Gliceril, PEG ¬ 100 Stearat, Vaj i Farës Bertholletia Excelsa, Kapril, Dimetikon, Mel, Pantenol, Parfum, Glikol Kapril, Fenoksyetanol, Vaj Prunus Amygdalus Dulcis, Karbomer, Hidroksid Ntriumi, Tokoferol, Disodium EDTA, Ekstrakt i Farës Prunus Amygdalus Dulcis, Acid Citrik, Xanthan Gum, Alkool Benzil, Vaj i Farës Helianthus Annuus, Acid Dehidroacetik.

My Review for Body Butter Almond Milk

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.