The Body Shop Albania

Body Butter Coconut

Për lëkurë shumë të thatë

72 orë hidratim

Vegjetarian

Body Butter Coconut

Për lëkurë shumë të thatë

72 orë hidratim

Vegjetarian

0/5
0 Mendime

Keni lëkurë shumë të thatë? Gjeni produktin tuaj ideal. Sepse Gjalpi ynë Ushqyes për Trupin e Kokosit është disi i famshëm. Është një formulë e fuqishme që ndihmon në zbutjen dhe hidratimin e lëkurës së thatë.
Gjalpi ynë i Trupit të Kokosit është i pasuruar me vaj të virgjër kokosi organik të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Samoa dhe i kombinuar me gjalpin tonë të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana. Ndihet shumë ushqyes në lëkurën tuaj dhe e lë të ndihet më e butë dhe e lëmuar. Kjo është bukuria e përfitimeve të kokosit për lëkurën.
Me një aromë ekzotike dhe arrore, ky Gjalp Trupi hidratues do t’ju transportojë në një vend tjetër, një vend ku dielli perëndon, plazhet dhe palmat lëkunden. Ëndërrimtar. Dhe falë këtij Gjalpi Trupi ushqyes, ju do të keni 72 orë hidratim të ëmbël. Është pothuajse si një pushim mini tropikal për trupin tuaj pa u larguar nga banja.
Pra, nëse lëkura juaj e thatë po bën thirrje për pak dashuri kokosi, Gjalpi ynë Ushqyes iTrupit me Kokos është trajtimi i përsosur tropikal. Ose thjesht mund të pyesni veten: ‘Çfarë është gjalpi i trupit?’ Dhe nëse është kështu, lexoni udhëzuesin tonë të dobishëm për të mësuar gjithçka rreth këtij heroi hidratues.

  • Gjalpë trupi tepër i pasur për lëkurë shumë të thatë
  • Kyç lagështinë deri në 72 orë
  • Lëkura ndihet më e butë dhe e ushqyer në mënyrën më luksoze
  • Pasuruar me vaj kokosi të virgjër organik të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Samoa
  • Jo-ngjitës, jo-i yndyrshëm, thithet lehtë

Vaj Kokosi Organik i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji i Kokosit ka hidratuar lëkurën dhe flokët përgjithmonë dhe yni vje nga partnerët tanë në Samoa-n me diell.

Gjalp Kakaoje. Ky gjalp natyral legjendar vjen nga bima e kakaos dhe shkrin në temperaturën e trupit për ta lënë atë të butë si kadife.

Gjalp Shea e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Gjalpi Shea është më i pasuri dhe kremozi i gjalpërave natyrale që ndihmon produktet tona të përhapen në lëkurën tuaj duke ju dhënë dashuri dhe ushqim.

Clear

Si përdoret

1.Merrni një sasi të vogël të Gjalpi tonë Ushqyes tëTrupit me Kokos.
2. Përhapeni në të gjithë gjymtyrët dhe trupin tuaj dhe filloni ta përhapni butësisht duke e masazhuar. Mos harroni bërrylat dhe gjunjët, ata kanë nevojë për shumë dashuri kokosi!
3. Lëreni mendjen tuaj të udhëtojë në vendet tropikale pasi kremi thithet në lëkurën tuaj.
4. Vishuni për ditën dhe shijojeni lëkurën tuaj me ndjesi të butë mëndafshi.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Body Butter Coconut

Ujë (Tretës), Glicerinë (Humektant), Gjalp Kakaoje/ Theobroma Cacao (Emolient), Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii (Agjent Zbutës i Lëkurës – Emolient), Vaj Lule Dielli/ Helianthus Annuus (Emolient), Alkool Cetearyl (Agjent Emulsifikues), Gliceril Stearat (Agjent Emulsifikues), C12-15 Alkil Benzoat (Emolient), PEG-100 Stearat (Surfaktant), Palmitat Ethylhexyl (Agjent Zbutës i Lëkurës – Emolient), Vaj Arre Kokosi/Cocos Nucifera (Emolient/ Zbutës Flokësh), Vaj Arre Brazili/ Bertholletia Excelsa (Emolient), Kaprilil Glikol (Agjent Zbutës i Lëkurës), Dimetikon (Agjent Zbutës i Lëkurës), Cera Alba / Dyllë Blete (Agjent Kontrollues I Viskozitetit), Parfum / Aromë (Aromë) , Xanthan Gum (Agjent Kontrollues I Viskozitetit), Hidroksid Natriumi (Rregullues I Ph), Disodium EDTA (Agjent Reduktues), Benzil Benzoate (Përbërës Aromatizues), Kumarin (Përbërës Aromatizues), Butilfenil Metilpropional (Përbërës Aromatizues), Acid Citrik (Rregullues Ph), Karamel (Ngjyrues).

My Review for Body Butter Coconut

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.