The Body Shop Albania

Body Butter Moringa

Për lëkurë të thatë

Aromë lulesh

Body Butter Moringa

Për lëkurë të thatë

Aromë lulesh

0/5
0 Mendime

Zhytuni në Gjalpin e Trupit me Moringa për një trajtim thellësisht ushqyes. Pasuruar me vaj të farës moringa të mbledhur me dorë, lëkura juaj do të ndihet më e butë dhe elastike pas çdo përdorimi.

  • Blini një paketim të madh 200ml për të zgjatur shumë
  • Krem hidratues për trupin
  • Hidratim 24 orë
  • Ushqen lëkurën
  • Për lëkurë të thatë
  • Lëkura mbetet më e butë dhe elastike
  • Përthithet lehtësisht
  • Aromë e freskët, jeshile me lule

Vaj Fare Moringe i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Ky vaj është i pasur me omega 9 dhe është përdorur përdorur për të shekuj për të mbrojtur lëkurën. Yni është nga Ruanda.

Clear

Si përdoret

1. Masazhojeni në lëkurë.
2. Lëreni të përthithet përpara se të visheni.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Body Butter Moringa

Ujë, Gjalp Shea/Butyrospermum Parkii, Ciklopentasiloksan, Glicerinë, Gliceril Stearat, PEG-100 Stearat, Alkool Cetearil, Vaj i Farës së Rrushit/ Vitis Vinifera, Alkool Lanolin, Vaj Moringa/ Moringa Pterygosperma, Vaj Susami/ Sesamum Indicum, Mjaltë, Vaj Arre Brazil/ Bertholletia Excelsa, Gjalp Kakaoje/ Theobroma Cacao, Parfum, Myristamidopropyl PG-Dimonium, Klorid Fosfati, Xanthan Gum, Alkool Fenetil, Linalool, Kaprilil Glikol, Heksil Cinnamal, Butilfenil Metilpropionale, Tokoferol, Disodium EDTA, Benzil Salicilat, Geraniol, Hidroksicitronellal, Hidroksi Natrium, Isoeugenol, Karamel, CI 19140.

My Review for Body Butter Moringa

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.