The Body Shop Albania

Body Butter Strawberry

Për lëkurë normale në të thatë

48 orë hidratim

Vegjetarian

Body Butter Strawberry

Për lëkurë normale në të thatë

48 orë hidratim

Vegjetarian

0/5
0 Mendime

Pyetje e mirë. Mendoni se luleshtrydhet nuk bëjnë pjesë në rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës? Mendohuni perseri. Në fakt, sa më shumë aq më mirë sepse Gjalpi i Trupit Zbutës me Luleshtrydhe është një krem hidratues i mrekullueshëm për lëkurën e thatë, duke e lënë atë të ndjehet shumë e butë.
Kjo masë e bukur frutore ndihet mrekullisht ushqyese në lëkurën tuaj dhe kyç hidratimin në lëkurë deri në 48 orë. Pjesa me e mire? Enshtë pasuruar me vajin e farës së luleshtrydhes, prodhuar pa dëmtuar mjedisin. Dhe për shkak se ne e duam kombinimin e ëmbël të luleshtrydheve dhe kremit, e kemi përzier këtë Gjalpë Trupi me Luleshtrydhe së bashku me gjalpin e famshëm Shea sipas Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana. Është një kombinim hyjonr hidratues.
Gjalpi i Trupit Zbutës me Luleshtrydhe ju kthen në ato ditë të freskëta të verës me aromën e tij me fruta. Fiks ashtu, do të jetë gjithmonë vera në shtëpinë tuaj me aromën e ëmbël të luleshtrydhes në ajër.
Por prisni një sekondë, ‘çfarë është gjalpi i trupit?’ do të pyesni ju? Lexoni udhëzuesin tonë të dobishëm për të marrë dobësinë e këtij kremi ushqyes të mrekullueshëm dhe për të mësuar më shumë rreth Gjalpit të Trupit me Luleshtrydhe të The Body Shop. E dimë që dëshironi të mësoni më shumë.

  • Gjalpë Trupi Frutor për lëkurë normale në të thatë
  • Lëkurë e lumtur dhe e hidratuar që zgjat deri në 48 orë
  • Ushqen lëkurën, duke e lënë atë të ndjehet e butë
  • Pasuruar me gjalpë shea sipas Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana
  • Thithet lehtë, nuk le ndjesi ngjitëse apo yndyrosëse

Vaj Fare Luleshtrydheje & Ekstrakt Lëngu. Ne i shtypim pjesët e mira të luleshtrydheve për të bërë këtë ekstrakt vajor për produktet tona.

Gjalp Kakaoje. Ky gjalp natyral legjendar vjen nga bima e kakaos dhe shkrin në temperaturën e trupit për ta lënë atë të butë si kadife.

Gjalp Shea e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Gjalpi Shea është më i pasuri dhe kremozi i gjalpërave natyrale që ndihmon produktet tona të përhapen në lëkurën tuaj duke ju dhënë dashuri dhe ushqim.

Clear

Si përdoret

1. Jeni në humor për fruta? Hidhni një sasi të vogël të Gjalpit të Trupit Zbutës me Luleshtrydhe.
2. Përhapeni në të gjithë trupin dhe masazhojeni në lëkurën tuaj me lëvizje rrethore. Sigurohuni që pjesëve më të thata t’u dhuroni pak më shumë dashuri.
3. Jepini një minutë kohë për tu përthithur dhe lini aromën e fushave të luleshtrydheve të mbushë dhomën.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Body Butter Strawberry

Aqua (Ujë) (Tretës), Butyrospermum Parkii (Gjalpë Shea) (Emolient), Ciklomethikon (Emolient), Glicerinë (Humektant), Kakao Theobroma (Gjalpë Kakao) (Zbutës), Stearat Glicerinë (Emulsifikues), Stearate PEG-100 (Surfaktant), Alkooli Cetearyl (Emulsifikues), Alkool Lanolin (Stabilizues / Emolient), Fenoxyethanol (Konservant), Parfum (Aromë), Methylparaben (Konservant), Fragaria Ananassa (Shtesë Natyrore), Propylparaben (Konservant), Xanthan Gum (Modifikues Viskoziteti), Tokoferol (Antioksidant), Alkool Benzil (Konservant), Disodium EDTA (Agjent Reduktues), Fragaria Chiloensis (Vaj Farash Luleshtrydhesh) (Shtesë Natyrore), Limonene (Përbërës Aromatizues), Hidroksid Natriumi (Rregullues i Ph), Cinnamal (Përbërës Aromatizues) , Rosmarinus Officinalis (Shtesë Natyrale), Linalool (Përbërës Aromatizues), Citral (Përbërës Aromatizues), Karamel (Ngjyrues), CI 14700 (Ngjyrues).

My Review for Body Butter Strawberry

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.