The Body Shop Albania

Body Butter Pink Grapefruit

Për lëkurë normale në të thatë

24 orë hidratim

Vegjetarian

Body Butter Pink Grapefruit

Për lëkurë normale në të thatë

24 orë hidratim

Vegjetarian

0/5
0 Mendime

Është i freskët, gjallërues dhe ju zgjon si asgjë tjetër. Gjalpi ynë i Trupit Vitalizues me Pink Grapefruit i jep lëkurës normale në të thatë një hidratim shumë të nevojshëm, duke e lënë atë të ndihet më e butë dhe e lëmuar.
Pavarësisht nëse doni një dush freskues në mëngjes për të filluar ditën tuaj ose preferoni ta pastroni trupin para gjumit, ushqeni lëkurën tuaj më pas me Gjalpin e Trupit me Pink Grejpfrut. Do ta bëjë lëkurën tuaj të ndjehet e hidratuar në mënyrë të mrekullueshme deri në 24 orë. Është e drejtë, këtij shpëtimtari të lëkurës verore i pëlqen të qëndrojë gjatë. Dhe duke folur për qëndrimin gjatë, është një formulë kremoze, ëndërruese, që përthithet lehtësisht e pasuruar me gjalpë kakao dhe gjalpë shea të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana.
E mbushur me aromën energjike, të freskët të vajit të farës së grejpfrutit rozë, ky Gjalp Trupi është një trajtim i vërtetë për shqisat. A tha dikush verë? Se Gjalpi i Trupi Grejpfrut i The Body Shop është si rreze dielli në një vaskë.

  • Një Gjalp freskues për trupin për lëkurë normale dhe të thatë
  • Gëzoni deri në 24 orë hidratim të ëmbël
  • Ndihmon për të zbutur lëkurën dhe për ta lënë atë të ndihet e lumtur dhe e ushqyer
  • Aromë energjike dhe freskuese
  • Thithet menjëherë pa ndjesi ngjitëse dhe yndyrosëse

Gjalp Shea e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Gjalpi Shea është më i pasuri dhe kremozi i gjalpërave natyrale që ndihmon produktet tona të përhapen në lëkurën tuaj duke ju dhënë dashuri dhe ushqim.

Vaji i Farës së Grejpfrutit Rozë. Ne shtypim farat e grejpfrutit për të marrë vajin e tyre esencial për ta shtuar tek produktet tona të freskëta, të ëmbla me aromë agrumesh.

Clear

Si përdoret

1. Pas dushit, merrni një sasi të mjaftueshme të Gjalpit Tonë të Trupit Vitalizues me Pink Grapefruit.
2. Masazhojeni butësisht në të gjithë lëkurën tuaj të lagur, duke i kushtuar vëmendje të veçantë brrylave, gjunjëve dhe çdo zone tjetër të thatë.
3. Jepini disa minuta që të përthithet në lëkurën tuaj dhe mbushni ajrin me aromën e saj të butë përpara se të visheni.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Body Butter Pink Grapefruit

Aqua (Ujë) (Tretës / Solvent), Citrus Paradisi (Agjent Zbutës i Lëkurës), Theobroma Kakao (Gjalpë Kakao) (Emolient), Ciklomethikon (Emolient), Glicerinë (Humektant), Glicerinë Stearat (Emulsifikues), Butyrospermum Parkii (Gjalp Shea) (Emolient), PEG-100 Stearate (Surfaktant), Alkool Cetearyl (Emulsifikues), Alkool Lanolin (Stabilizues / Emolient), Fenoksietanol (Konservant), Parfum (Aromë), Limonene (Përbërës Aromatizues), Methylparaben (Konservant), Propilparaben (Konservant), Xanthan Gum (Modifikues i Viskozitetit), Linalool (Përbërës Aromatizues), Alkool Benzil (Konservant), Disodium EDTA (Agjent Reduktues), Tokoferol (Antioksidant), Hexyl Cinnamal (Përbërës Aromatizues), Citral (Përbërës Aromatizues), Hidroksid Natriumi (Rregullues i pH), Citronellol (Përbërës Aromatizues), Geraniol (Përbërës Aromatizues), Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde (Përbërës Aromatizues), CI 15985 (Ngjyrues), CI 17200 (Ngjyrues).

My Review for Body Butter Pink Grapefruit

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.