The Body Shop Albania

Body Butter Mango

48 orë hidratim

Për lëkurë të thatë

Vegjetarian

Body Butter Mango

48 orë hidratim

Për lëkurë të thatë

Vegjetarian

0/5
0 Mendime

Dëshiron një udhëtim në tropik? Gjalpi ynë Zbutës për Trupin me Mango është bileta juaj pa kthim për një lëkurë më të butë, të lumtur, si me pushime.
Nëse lëkura juaj është në anën e thatë, ose ju thjesht e doni aromën e mangos ushqyese të butë, atëherë Gjalpi ynë i Trupit me Mango ka emrin tuaj në të. Është një paketim i pasur dhe hidratues për ditët kur dëshironi t’i jepni lëkurës tuaj një moment kënaqësie. Një moment që do të zgjasë deri në 48 orë.
Enshtë i pasuruar me vajin e farës së mangos të Komnitetit të Tregëtisë së Drejtë nga India, duke joshur hundën tuaj me aromën luksoze të mangove të pjekura nga dielli, plazhet ëndërrimtare dhe rrezet e diellit të pafund. Dhe ashtu si të gjithë gjalpët tanë të famshëm të Trupit, Gjalpi i Trupit me Mango është i mbushur me gjalpë shea. Thjesht përhapeni në të gjitha gjymtyrët dhe trupin tuaj ndërsa shkrihet në lëkurën tuaj për atë ndjesi të butë si mëndafsh.
Gjalpi zbutës i trupit i The Body Shop është një trajtim ekzotik për shqisat dhe lëkurën gjithashtu. Por nëse jeni i ri tek ne, mund të pyesni ‘Çfarë është gjalpi i trupit?’. Për të mos u shqetësuar, lexoni udhëzuesin tonë të dobishëm.

  • Një trajtim, hidratues për lëkurën e thatë në formë gjalpi
  • Gëzoni 48 orë hidratim të çmuar
  • Ndihmon lëkurën të ndjehet e butë dhe e mëndafshtë
  • Pasuruar me vajin e farës së mangos të Komnitetit të Tregëtisë së Drejtë nga India
  • Nuk yndyros dhe nuk ngjit, vetëm hidratim që shkrihet në lëkurë

Vaj Fare Mangoje i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vjelur nga partnerët tonë në Indi, ky vaj i pasur me vitaminë A dhe E është i mrekullueshëm për lëkurën tuaj.

Gjalp Kakaoje. Ky gjalp natyral legjendar vjen nga bima e kakaos dhe shkrin në temperaturën e trupit për ta lënë atë të butë si kadife.

Gjalp Shea e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Gjalpi Shea është më i pasuri dhe kremozi i gjalpërave natyrale që ndihmon produktet tona të përhapen në lëkurën tuaj duke ju dhënë dashuri dhe ushqim.

Clear

Si përdoret

1. Merrni një sasi të vogël të Gjalpit Zbutës për Trupin me Mango
2. Shijoni ndjesinë e përhapjes së tij në të gjithë trupin tuaj dhe masazhimit të tij me lëvizje rrethore, duke mos lënë asnjë gjymtyrë pa i dhënë dashuri(sidomosbrrylat, gjunjët dhe pjesët e tjera të thata!)
3. Merrni një moment për ta lënë të përthithet në lëkurë me atë aromë me lëng e fruta. Dhe nëse mbyllni sytë, mund të jeni në gjendje të dëgjoni palmat që lëkunden butësisht në erë.
4. Sapo të ktheheni përsëri në realitet dhe gjalpi të jetë zhdukur në lëkurën tuaj, mund të visheni dhe të largoheni.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Body Butter Mango

Ujë, Vaj i Farave të Mangos/ Mangifera Indica, Gjalpë Farash të Kakaos, Glicerinë, PEG-100 Stearate, Gliceril Stearat, Cetearyl Alkool, Ethylhexyl Palmitate, Vaj i Arrave të Brazilit/ Bertholletia Excelsa, Vaj Soje/ Glycine Soja, Dimethicone, Parfum/ Aromë, Fenoksietanol, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Tokoferol, Alkool Benzil, Acid Citrik, CI 19140, CI 15985.

My Review for Body Butter Mango

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.