The Body Shop Albania

Body Butter Olive

Për lëkurë pa jetë

Aromë e gjelbër

Body Butter Olive

Për lëkurë pa jetë

Aromë e gjelbër

0/5
0 Mendime

Shijoni butësinë e lëkurës suaj me gjalpin tonë ushqyes për lëkurën, me ullinj bio të presuar në të ftohtë, në zonën e Cilento, Italy. Zonjat dhe zonjushat e Mesdheut e kanë përdorur këtë ekstrakt me shekuj për të zbutur lëkurën e thatë. Ky gjalp ushqyes e mban lëkurën tuaj të hidratuar deri në 72 orë. Preferohet të përdoret në lëkurë të thatë ose shumë të thatë.

  • Mbron lëkurën nga thatësia.
  • Teksturë jo e ngjitshme dhe jo e yndyrshme.
  • Aromë mesdhetare.

Vaj Ulliri i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Ky ar i lëngshëm ka ndihmuar me zbutjen e lëkurës për mijëra vite. Vaji jonë vjen nga ullishtet e Italisë jugore.

Clear

Si përdoret

1. E masazhoni butësisht në lëkurë, pas dushit, duke u fokusuar në zonat e thata të lëkurës. 2. Lerini kohë të përthithet nga lëkura përpara se të visheni.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Body Butter Olive

Ujë, Gjalpi i farës së kakaos Theobroma, Gjalpë Butyrospermum Parkii, Gjalpë Shea Butyrospermum Parkii, Vaj fruti Olea Europea, Glicerinë, Dimetikon, PEG ¬ 100 ¬ Stearat, Glicerinë Stearat, Alkooli Cetearyl, Fenoksyetanol,Parfum, Glykol Kapriil, Xantan, Tetasodium Glutamate Diacetate, Linalool, Limonene, Citroneloll, Hekzil Cinnamal, Alkool Benzil, Geraniol, Acid citrik, Citral, Karamel, Cl 42090 ose Blu 1.

My Review for Body Butter Olive

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.