The Body Shop Albania

Bomb Vaske Joy & Jasmine

Bomb Vaske Joy & Jasmine

0/5
0 Mendime

Shndërroni vaskën tuaj në një festë me Bombën tonë Joy & Jasmine Starry Bath Bomb.

Një aromë e gëzueshme e edicionit special, trajtimi ynë për relaksimin e banjës është pasuruar me ekstrakt jasemini nga India, aloe vera organike nga Meksika i Komuniteti i Tregtisë së Drejtë dhe nota me lule portokalli, trëndafili dhe jasemini sensual. Kjo aromë e freskët, e lehtë, me lule është e garantuar për t’ju dhënë ndjesinë festive.

Thjesht hidhni këtë surprizë në formë ylli në ujë të ngrohtë, uluni dhe shijoni gazin festiv. Ngjyros ujin tuaj të banjës dhe erë të parezistueshme si Krishtlindjet.

Me paketim kartoni të riciklueshëm 100%*, kjo është dhurata perfekte vegane e Krishtlindjeve për adhuruesit e banjës.

  • Bomba e banjës
  • Me gaz dhe me flluska
  • Aromë e freskët, e lehtë, me lule
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Komuniteti i Tregtisë së Drejtë Aloe Vera Organike
Ultra-butë dhe qetësuese në lëkurë, aloe vera është perfekte për gamën tonë të ndjeshme të lëkurës. Burimi ynë vjen nga Meksika.

Clear

Si përdoret

  1. Hidheni në ujë të ngrohtë.
  2. Relaksohuni.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Bomb Vaske Joy & Jasmine

Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Sodium Carbonate, Sodium Sulfate, Alcohol, Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, VP/VA Copolymer, Polysorbate 20, Glycerin, Benzyl Salicylate, Isopropyl Myristate, Benzyl Alcohol, Linalool, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Nyctanthes Arbor-Tristis Flower Extract, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, CI 77891/Titanium Dioxide, CI 42090/Blue 1, CI 19140/Yellow 5, CI 61570/Acid Green 25.

My Review for Bomb Vaske Joy & Jasmine

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.