The Body Shop Albania

Boost Essential Oil Blend

PËR ÇDO TIP LEKURE

PËRMBAN 100% VAJRA ESENCIALE NATYRORE

VEGAN

Boost Essential Oil Blend

PËR ÇDO TIP LEKURE

PËRMBAN 100% VAJRA ESENCIALE NATYRORE

VEGAN

0/5
0 Mendime

Zgjoni shqisat me vajin aromatik Mandarin & Bergamot nga Koleksioni Boost.

Aplikoni disa pika në pikat e pulsit dhe merrni frymë thellë. Aroma freskuese e agrumeve do t’ju ngarkojë me energji për t’u ndjerë mirë gjatë gjithë ditës.

Bërë me 100% përbërës me origjinë natyrore, duke përfshirë vajra esencialë 100% natyralë dhe të biodegradueshëm * mandarine dhe bergamot, vaj ulliri organik nga Italia, i marrë në kuadër të programit të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë dhe vaj bajame.

Shishja, përveç kapakut dhe valvulës, është prej xhami dhe është e riciklueshme.

* Plotësisht i biodegradueshëm sipas rregulloreve 301 të OECD.

  • Vaj aromatik
  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës
  • Ju ndihmon të rikarikoni bateritë tuaja
  • 100% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear

Si përdoret

  1. Mund ta ndjeni aromën direkt nga shishja
  2. Aplikoni disa pika në pikat e pulsit.
  3. Mund të shtoni disa pika në banjën tuaj ose në një tas për t’i vendosur në banjë ndërsa bëni dush për të shijuar aromën energjike.
  4. Merrni frymë thellë, shijoni ndjenjën.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Boost Essential Oil Blend

Prunus Amygdalus Dulcis Oil/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Limonene, Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil/Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Citrus Nobilis Peel Oil/Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil, Citrus Limon Peel Oil/Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Linalool, Citrus Aurantium Dulcis Peel Extract, Citrus Aurantium Amara Leaf/Twig Oil, Elettaria Cardamomum Seed Oil, Schinus Terebinthifolia Seed Extract, Citral, Citrus Aurantium Amara Flower Oil/Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Oil, Geraniol, Citronellol, Farnesol.

My Review for Boost Essential Oil Blend

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.