The Body Shop Albania

Boost Exfoliating Hand Wash

PËR ÇDO TIP LEKURE

PËRMBAN 100% VAJRA ESENCIALE NATYRORE

VEGAN

Boost Exfoliating Hand Wash

PËR ÇDO TIP LEKURE

PËRMBAN 100% VAJRA ESENCIALE NATYRORE

VEGAN

0/5
0 Mendime

Pastroni dhe eksfoloni butësisht lëkurën e duarve tuaja me sapun të lëngshëm Mandarin & Bergamot nga koleksioni Boost.

Aplikoni një sasi të vogël dhe fërkoni duart nën ujë të rrjedhshëm. Sapuni i tyre i lëngshëm ka një aromë të freskët agrumesh dhe pastron dhe eksfolon duart.

Është krijuar me 95% përbërës me origjinë natyrore, duke përfshirë 100% vajra esencialë * natyralë dhe të biodegradueshëm * të bergamotit dhe mandarinës dhe vaj ulliri organik nga Italia, të marra në kuadër të programit Komunitetit të Tregtisë së Drejtë.

Ambalazhi është bërë nga plastika 100% e riciklueshme dhe është e riciklueshme.

* Plotësisht i biodegradueshëm sipas rregulloreve 301 të OECD.

  • Sapun i lëngshëm eksfolues për duar
  • I përshtatshëm për çdo lloj lëkure
  • Pastron dhe freskon lekuren
  • 95% përbërës me origjinë natyrale
  • Një aromë që ju ngarkon me energji
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear

Si përdoret

  1. Aplikoni një sasi të vogël dhe pastroni duart nën ujë të rrjedhshëm.
  2. Shpërlajeni tërësisht.
  3. Aplikoni kremin e duarve nga seria.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Boost Exfoliating Hand Wash

Aqua/Water/Eau, Sodium Coco-Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sulfate, Decyl Glucoside, Parfum/Fragrance, Citric Acid, Acrylates Copolymer, Kaolin, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Hydrated Silica, Limonene, Olea Europaea Fruit Oil/Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Linalool, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate.

My Review for Boost Exfoliating Hand Wash

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.