The Body Shop Albania

Boost Shine On Hair & Body Oil

PËR ÇDO TIP LEKURE

PËRMBAN 100% VAJRA ESENCIALE NATYRORE

VEGAN

Boost Shine On Hair & Body Oil

PËR ÇDO TIP LEKURE

PËRMBAN 100% VAJRA ESENCIALE NATYRORE

VEGAN

0/5
0 Mendime

Filloni ditën tuaj me më shumë energji me vajin e flokëve dhe trupit Mandarin & Bergamot nga koleksioni Boost.

Masazhoni lëkurën e trupit dhe flokëve për t’i hidratuar dhe për t’i dhënë një shkëlqim të butë. Është ideal për të ushqyer majat e flokëve, ka një aromë të freskët dhe ju jep energji.

Vaji vegan është krijuar me 99% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajra esencialë * 100% natyralë dhe të biodegradueshëm * të bergamotit dhe mandarinës dhe vaj ulliri organik nga Italia, të marra në kuadër të programit Komunitetit të Tregtisë së Drejtë, vaj arrë braziliane nga Peruja, vaj susami nga Nikaragua dhe vaj organik kokosi nga Samoa.

Ambalazhi është prej alumini dhe është tërësisht i riciklueshëm.

* Plotësisht i biodegradueshëm sipas rregulloreve 301 të OECD.

  • Vaj për flokët dhe trupin
  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës
  • Ushqen dhe jep një shkëlqim delikat
  • 99% përbërës me origjinë natyrale
  • Një aromë që ju ngarkon me energji
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear

Si përdoret

  1. Aplikojeni në trup dhe flokë për të hidratuar dhe për të dhënë një shkëlqim delikat.
  2. Për ushqim shtesë, mund të masazhoni majat e thata të flokëve dhe lëreni për 30 minuta para se të bëni dush.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Boost Shine On Hair & Body Oil

Vitis Vinifera Seed Oil/Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Bertholletia Excelsa Seed Oil, Cocos Nucifera Oil/Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Sesamum Indicum Seed Oil/Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Limonene, Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Olea Europaea Fruit Oil/Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Linalool, Benzyl Alcohol, Tocopherol, Citral, Geraniol, Citronellol, Citric Acid.

My Review for Boost Shine On Hair & Body Oil

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.