The Body Shop Albania

Box of Wishes & Wonders Ultimate Advent Calendar

Box of Wishes & Wonders Ultimate Advent Calendar

0/5
0 Mendime

Advent Kalendari ynë i ri përmban një konstruksion të mahnitshëm me dritare që ju transporton në botën e grumbulluesve të mbeturinave nga Bengaluru në Indi, prej nga vjen plastika jonë e ricikluar e Tregtisë së Drejtë të Komunitetit. Ne e përdorim këtë material në disa nga produktet tona të përfshira në këtë kalendar.

Përmban 25 trajtime seriozisht të mira nga koka te këmbët për të ju mbajtur të përkëdhelur gjatë gjithë sezonit. Në fakt, ne kemi shtuar disa Bestsellers dhe disa produkte në madhësi të plotë për ta bërë këtë kalendar jashtëzakonisht të veçantë.

Ndoshta do të gjeni mini maskat tona të fytyrës nga Himalayan Charcoal që ju bën të ndjeni një ndjesi shpimi gjilpërash dhe maska ​​freskuese të Trëndafilit Britanik. Ose ndoshta do të gjeni shampon dhe kondicionerin tonë të ri Moringa me madhësi të plotë për t’i dhënë flokëve të lodhur pak shkëlqim. Mund të ketë edhe Mistin tonë më të shitur për jastëk, për t’ju ndihmuar të ndiheni të përgatitur për një gjumë të mirë të natës.

Ne do të donim që të prisnit për të zbuluar se çfarë tjetër fshihet, por nëse kjo është shumë e vështirë, menyja jonë më poshtë ua tregon të gjitha.

Me çdo Kuti dëshirash dhe mrekullish, do të gjeni gjithashtu pak fakte rreth partnerëve tanë të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit ose një akt dashamirësie, kështu që mund të ndani disa mrekulli dhe gëzim me miqtë, familjen dhe komunitetin tuaj. Ju madje mund t’i ripërdorni dritaret kërcyese si etiketa dhuratash, dhe sirtarët janë të mrekullueshëm për të ruajtur vepra artizanale dhe copa të tjera të vogla, shumë kohë pas Krishtlindjes.

Dhe mbani mend, ky Advent kalendar nuk ju sjell vetëm lumturi juve dhe njerëzve që doni, por gjithashtu mbështet partnerët tanë globalë në Indi me një çmim të drejtë për punën e tyre dhe kushte të përmirësuara të punës.

Trajtojeni veten ose dikë të veçantë. Dhuratat e Krishtlindjeve nuk bëhen shumë më të mrekullueshme se kjo.

Gjatësia 36cm x Thellësia 26cm x Lartësia 22cm. Pesha 5.2 kg.

Clear

Çfarë përfshihet?

Avocado Shower Cream 250ml
Camomile Sumptuous Cleansing Butter 20ml
Edelweiss Liquid Peel 100ml
Mango Hand Balm 30ml
Boost Exfoliating Hand Wash 250ml
Moringa Shine & Protection Shampoo 250ml
Strawberry Lip Balm 10ml
Bath Lily Large Ramie Gift
Moringa Shine & Protection Conditioner 250ml
Vitamin E Hydrating Toner 250ml
Vitamin E Quench Sheet Mask 18ml
Mango Bath Blend 250ml
British Rose Body Yogurt 200ml
Almond Milk Lip Care Stick 4.2g
Pink Clay Facial Konjac Sponge
Himalayan Charcoal Purifying Glow Mask 15ml
Pink Grapefruit Shower Gel 250ml
Mango Body Scrub 50ml
Avocado Body Lotion 200ml
British Rose Fresh Plumping Mask 15ml
Almond Milk Hand Balm 30ml
Edelweiss Sheet Mask 21ml
Himalayan Charcoal Skin Clarifying Night Peel 30ml
Shea Body Butter 200ml
Sleep Calming Pillow Mist 100ml

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Box of Wishes & Wonders Ultimate Advent Calendar

Shih ne paketimin e secilit produkt specifik.

My Review for Box of Wishes & Wonders Ultimate Advent Calendar

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.