The Body Shop Albania

Breathe Essential Oil Blend

PËR ÇDO TIP LEKURE

PËRMBAN 100% VAJRA ESENCIALE NATYRORE

VEGAN

Breathe Essential Oil Blend

PËR ÇDO TIP LEKURE

PËRMBAN 100% VAJRA ESENCIALE NATYRORE

VEGAN

0/5
0 Mendime

Rifreskoni shqisat tuaja me vajin aromatik eukalipt dhe rozmarine nga koleksioni Breathe.

Aplikoni disa pika në pikat e pulsit dhe merrni frymë thellë. Aroma e freskët do t’ju ndihmojë të qetësoheni dhe të ndiheni më mirë.

Vaji është vegan dhe është krijuar me 100% përbërës me origjinë natyrore, duke përfshirë 100% natyral dhe të biodegradueshëm * vaj esencial eukalipt nga Kina, 100% natyral dhe biodegradues * vaj rozmarine nga Spanja, vaj ulliri organik nga Italia, marrë në kuadër të programit të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë dhe vaj bajame.

Shishja është prej xhami dhe është e riciklueshme **.

* Plotësisht i biodegradueshëm sipas OECD 301. ** Përveç kapakut dhe kapakëve.

  • Vaj aromatik
  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës
  • Aromë freskuese
  • 100% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear

Si përdoret

  1. Mund ta ndjeni aromën direkt nga shishja ose të aplikoni disa pika në pikat e pulsit.
  2. Mund të shtoni disa pika në banjën tuaj ose në një tas për t’i vendosur në banjë ndërsa bëni dush për të shijuar aromën freskuese.
  3. Merrni frymë thellë, shijoni ndjenjën dhe relaksohuni.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Breathe Essential Oil Blend

Prunus Amygdalus Dulcis Oil/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil/Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Pogostemon Cablin Oil, Salvia Sclarea Oil/Salvia Sclarea (Clary) Oil, Limonene, Linalool, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil/Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Cupressus Sempervirens Oil, Pelargonium Graveolens Leaf Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil/Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Geraniol, Coriandrum Sativum Fruit Oil/Coriandrum Sativum (Coriander) Fruit Oil, Citronellol, Mentha Viridis Leaf Oil/Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Citral, Eugenol, Farnesol.

My Review for Breathe Essential Oil Blend

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.