The Body Shop Albania

Breathe Whisked Body Polish

Breathe Whisked Body Polish

0/5
0 Mendime

Hyni në vaskë ose dush, fërkojeni dhe zbutni lëkurën tuaj me eksfoliuesin tonë të fryrë të trupit.

Masazhojeni këtë ekfsoliues në të gjithë trupin tuaj me lëvizje të buta rrethore. Ka një aromë relaksuese, energjike, që të pastron mendjen. Dhe largon qelizat e vdekura të lëkurës për ta lënë kostumin tuaj të ditëlindjes të ndjehet i zgjuar, i gjallëruar, i rifreskuar, i lëmuar dhe i ushqyer me lagështi.

Buferi ynë vegan i trupit është i pasuruar me kristale kripe eksfoliuese dhe është bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë 100% vaj esencial eukalipt* natyral dhe të biodegradueshëm* nga provinca Yunnan e Kinës, vaj esencial rozmarine 100% natyral dhe biodegradues* nga Spanja, Panairi i Komunitetit Tregtoni vaj ulliri organik nga Italia dhe gjalpë shea të Komunitetit Fair Trade nga Gana.

Vjen gjithashtu në një kavanoz** të riciklueshëm që përmban xhami të ricikluar dhe një kapak alumini, në mënyrë që ju dhe planeti juaj të merrni frymë.

Merrni aq kohë sa ju pëlqen kur pastroni dhe pastroni. Mbani mend – kjo është koha juaj.

*Përfundimisht i biodegradueshëm sipas udhëzimeve të OECD 301 për substancat që lidhen me karbonin. **Aty ku lejojnë objektet lokale.

  • Eksfoliues për trupin
  • E përkryer për të gjitha llojet e lëkurës
  • Lëreni lëkurën të ushqehet me lagështi
  • Lëreni lëkurën të ndjehet e zgjuar dhe e gjallëruar
  • 96% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Breathe Whisked Body Polish

My Review for Breathe Whisked Body Polish

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.