The Body Shop Albania

British Rose Fox Bath Bomb

British Rose Fox Bath Bomb

0/5
0 Mendime

Sillni flluskat në banjën tuaj me British Rose Fox Bath Bomb-ën tonë aromatike dhe shkumuese. Me formën si Dhelpra e Kuqe europiane, ky trajtim banje me aromë ekzotike që ndryshon ngjyrën, shndërron vaskën tuaj në një arratisje gjithëpërfshirëse dhe emocionuese.

  • Bath bomb shkumuese
  • Aromë freskuese lulesh trëndafili
  • Lakuriq
Clear

Si përdoret

1. Hidheni në ujë të ngrohtë dhe të rrjedhshëm.
2. Lëreni të shkumohet.
3. Tani futu në vaskë.
4. Lëreni ndjesitë e mira, aromatike te ju pushtojnë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

British Rose Fox Bath Bomb

Acid Citrik, Bikarbonat Natriumi, Karbonat Natriumi, Sulfat Natriumi, Parfum / Aromë, Alkool, Ujë, VP / VA Copolymer, Polisorbat 20, PEG-8, Citronellol, Linalool, Geraniol, Isopropyl Myristate, CI 77891/Dioksid Titani, CI 14700/Red 4, CI 17200/Red 33, CI 42090/Blue 1, CI 61570/Acid Green 25.

My Review for British Rose Fox Bath Bomb

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.