The Body Shop Albania

British Rose Cleansing Face & Body Bar

Vegan

Aromë lulesh

British Rose Cleansing Face & Body Bar

Vegan

Aromë lulesh

0/5
0 Mendime

Pastrohuni dhe eksfoliohuni me sapunin tonë me aromë trëndafili. Në një paketim elegant dhe autentik, produkti përmban petale të vërteta trëndafili. Përmban petale të vërteta trëndafili anglez.

Ekstrakt Trëndafili. A ka gjë më klasike se një tufë trëndafilash? Ne përdorim ektraktin tonë të trëndafilave anglezë për aromën mrekullisht të ëmbël.

Clear

Si përdoret

1. Përdoreni sapunin gjatë dushit ose larjes duke e aplikuar atë në lëkurë me lëvizje në forëm rrethore. 2. Lani me ujë të bollshëm lëkurën pas përdorimit.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

British Rose Cleansing Face & Body Bar

Palmat Sodiumi, Ujë, Kernelat Palm Sodiumi, Sorbitol, Acid Kokosi, Parfum, Gjalp Butyrospermum Parkii, Triethanolamin, Vaj Glycine Soja, Lule Hibiscus Sabdariffa, Salicilat Benzil, Frut Luffa Cylindrica, Acid Etidronik, Tetrasodium EDTA, Ekstrakt Trëndafili, Citronellol, Geraniol, Linalool, Acid Citrik, Benzoat Sodiumi, Sorbat Potasiumi, Cl 17200 | E kuqe 33.

My Review for British Rose Cleansing Face & Body Bar

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.