The Body Shop Albania

Lather & Slather British Rose Gift Case

Set dhurate per kujdesin e lekures

Per lekure normale

Vegan

Lather & Slather British Rose Gift Case

Set dhurate per kujdesin e lekures

Per lekure normale

Vegan

0/5
0 Mendime

Surprizoni veten ose një të dashur me aromën delikate të një buqete me produkte trëndafili të freskët që kemi kombinuar në setin British Rose.

Produktet në set janë të pasuruara me ekstrakt trëndafili britanik, dhe formula e jogurtit për trup plotësohet me qumësht bajamesh organike, të prodhuar në kuadër të programit të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit, i cili hidraton dhe qetëson lëkurën e trupit.

Filloni ritualin me xhelin e dushit pastrues. Vazhdoni me jogurtin hidratues të trupit, tekstura e të cilit siguron hidratim intensiv 48-orësh. Kujdesuni edhe për lëkurën e duarve duke e aplikuar kremin gjatë gjithë ditës kur ju nevojitet.

E paketuar në një kuti të bërë me letër të ripërdorshme të certifikuar nga FSC, dhurata me kujdes të butë dhe lulesh është një zgjedhje e shkëlqyer për çdo rast.

  • Xhel dushi British Rose 250 ml
  • Jogurt trupi British Rose 200 ml
  • Krem duarsh British Rose 30 ml
  • Sfungjer i vogël për banjë
Clear

Si përdoret

1. Vendosni mbi sfungjer sasinë e dëshiruar të xhelit të dushit.
2. Masazhoni lëkurën tuaj duke e kthyer në një shkumë të pasur. Merrni një minutë për të shijuar aromën delikate, me lule.
3. Lahuni dhe shijoni lëkurën e pastër, të qetësuar dhe të rifreskuar.
4. Vazhdoni të aplikoni jogurtin e trupit dhe kremin e duarve.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Lather & Slather British Rose Gift Case

Ju lutemi rishikoni çdo produkt individual të përfshirë në komplet për të mësuar më shumë rreth përbërësve.

My Review for Lather & Slather British Rose Gift Case

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.