The Body Shop Albania

Bronzer Baked-To-Last

Përfundim vezullues

Zgjat shumë

Bronzer Baked-To-Last

Përfundim vezullues

Zgjat shumë

0/5
0 Mendime

Jepini vetes një shkëlqim si të puthur nga dielli me bronzerin tonë me pamje natyrale që zgjat, të disponueshëm në dy nuanca. Me një shkëlqim mjaft të lehtë, ky bronzer do të japë deri në 8 orë shkëlqim të artë. Dielli nuk është i nevojshëm!

  • Bronzer
  • 2 nuanca
  • Ngjyra me pamje natyrale
  • Zgjat deri në tetë orë
  • Testuar dermatologjikisht

Vaj Marula. Pema e marulës është e shenjtë në Afrikë dhe nga farat e saj të shtypura prodhohet një vaj i veçantë që zbut natyralisht lëkurën.

Clear

Si përdoret

1. Rrotulloni Furçën tonë të Bronzimit në produkt.
2. Vendoseni në fytyrë, faqe dhe dekolte.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Bronzer Baked-To-Last

Mikë (Opacifikues), Talc (Absorbues / Agjent Reduktues), Oktyldodecil Stearoyl Stearate (Agjent Zbutës i Lëkurës), Dimetikon (Agjent Zbutës i Lëkurës), Vaj Ulliri/ Olea Europaea (Emolient), Vaj Marula/ Sklerocarya Birrea (Agjent Zbutës i Lëkurës), Polisorbat 20 (Emulsifikues), Fenoksietanol (Konservant), Silikat Alumini i Magnezit (Modifikues i Viskozitetit), Gjalpë Cupaçu/ Theobroma Grandiflorum (Emolient), Dehidroacetat Natriumi (Konservant), Cetearyl Ethylhexanoate (Emolient), Acetat Tokoferili (Antioksidues), Acrylamide/Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer (Agjent Zbutës i Lëkurës – Emolient), Ujë (Solvent/ Tretës), Oksid Kallaji (Opacifikues), Ethylhexyl Methoxycinnamate (SPF), Vaj Fare Jojoba/ Simmondsia Chinensis (Agjent Zbutës i flokëve dhe lëkurës), Stearat Sorbitan (Emulsifikues), Amidon/ Niseshte Misri/ Zea Mays (Absorbues/ Agjenti i Reduktues), Isohexadecane (Emolient/ Tretës), Tokoferol (Antioksidant), Polisorbat 80 (Surfaktant), Sorbitan Oleate (Emulsifikues). [+/- CI 77891 (Ngjyrues), CI 77492 (Ngjyrues), CI 77491 (Ngjyrues), CI 77499 (Ngjyrues)].

My Review for Bronzer Baked-To-Last

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.