The Body Shop Albania

Brow Sculpt

Përfundim mat

Për flokë të hollë

Vegan

Brow Sculpt

Përfundim mat

Për flokë të hollë

Vegan

0/5
0 Mendime

Ju mund të keni vetulla perfekte, me vijëzuesin tonë të vetullave 3 në 1, duke kombinuar në përbërje të tij pudrën, dyllin dhe maskarën. Nga një pamje natyrale në një më të theksuar, ky produkt mund tju ndihmojë të arrini çdo formë dhe konsistencë të dëshiruar.

  • 100% Vegane.
  • Pa vajgur dhe pa përmbajtje vazeline.

Vaj Marula. Pema e marulës është e shenjtë në Afrikë dhe nga farat e saj të shtypura prodhohet një vaj i veçantë që zbut natyralisht lëkurën.

Clear

Si përdoret

1. Përdorni pjesën fundore me përmbajtje dyllore për një pamje natyrale të vetullës. 2. Përdorni blenderin me konsistencë pudre për të theksuar dhe ngjyrosur. 3. Përdorni pjesën e maskarës për të fiksuar dhe shtuar volum.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Brow Sculpt

Ujë, Alkool,Akrilates Copolimer, Dimetikon Gliceril Stearat Se, Acid Palmik, Polietileni, Acid Stearik, Polisorbat 80, Fenoksyetanol, Vaj i Farës Sclerocarya Birrea, Glikol Kapril, Etilheksilglicerinë, Tokoferol, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499, Lapësi 998031,Përbërësit | Dyll sintetik japonez, Polietileni, Palmitat Ethylhexyl, Acid Stearik, Mikë, Poligliceril¬2 Triisostearat,Stearat Sorbitan, Fenoksyetanol, Vaj i Farës Sclerocarya Birrea, Etilheksilglicerinë,Tokoperol, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499, Pudër 998038, Përbërësit | Mica, Fluorflogopiti Sintetik, Bis¬ Digliceril Poliaciladipat ¬2, Dimetikon, Malate Diisostearyl, Polimetilsilesquioxane, Vinil Dimetikon, Polisobuten i Hidrogjenizuar, Trimetilol Heksilillakaton, Fenil Trimetikon, Fenoksyetanol, Kapril Glikol, Vaj i Farës Sclerocarya Birrea, Triethoksikaprililsilane, Silicë, Isoceteth¬ 10, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499.

My Review for Brow Sculpt

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.