The Body Shop Albania

Carrot – Larës Energjizues për Fytyrën

Përfundim natyral

Për lëkurë të dehidratuar

Vegan

Carrot – Larës Energjizues për Fytyrën

Përfundim natyral

Për lëkurë të dehidratuar

Vegan

0/5
0 Mendime

Karota jonë është kthyer dhe më e mirë se kurrë! Zbuloni linjën tonë duke larë fytyrën me Larësin Energjizues të Fytyrës me Karrotë. Pasuruar me karrota organike që janë shumë bukur të shtrembëruara për tu shitur në industrinë ushqimore, ky trajtim vegan e lë lëkurën të ndihet e pastruar, e lëmuar, e energjizuar dhe e pastruar nga ndotësit e përditshëm urbanë.

  • Larës i përditshëm fytyre
  • Shkumon menjëherë
  • Lëkura ndihet më e butë, me energji dhe e pastruar nga ndotja e përditshme urbane
  • Pasuruar me 93% përbërës me origjinë natyrore
  • Pasuruar me karota organike dhe aloe vera organike të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Meksika
  • Vegan
  • Paketim 100% i riciklueshëm

Aloe Vera Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Shumë delikate dhe qetësuese në lëkurë, aloe vera është perfekte për llojet e ndjeshme të lëkurës. Jona vjen nga Mexico.

Clear

Si përdoret

1. Shkumojeni në lëkurë të lagur me gishtat tuaj. 2. Shpëlajeni. Për rezultate më të mira, hidratohuni me Kremin e Pasur të Përditshmërisë Carrot Cream Nature.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Carrot - Larës Energjizues për Fytyrën

Lëng Gjetheje Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Ujë, Koko-Glukoside, Glicerinë, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Carrageenan, Klorid Natriumi, Acid Levulinik, Glukonat Natriumi, Ekstrakt Karrote/ Daucus Carota Sativa, Acid Citrik, Levulinat Natriumi, Benzoat Natriumi, Parfum / Aromë, Sorbat Kaliumi, Parfum/Fragrancë, Sorbat Kaliumi,Mentol, Linalool, CI 77492 / Oksid hekuri, CI 77491 / Oksid hekuri.

My Review for Carrot - Larës Energjizues për Fytyrën

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.