The Body Shop Albania

Citrusy & Juicy Xhel Dushi Set

Set dhuratë për kujdesin e trupit

Aromë agrumesh

Citrusy & Juicy Xhel Dushi Set

Set dhuratë për kujdesin e trupit

Aromë agrumesh

0/5
0 Mendime

Trajtojeni dikë të ëmbël me Treshen me Xhel Dushi Citrusy & Juicy.
Bëni zgjedhjen tuaj nga formacioni me fruta. Hidhuni në vaskë dhe pastrohuni me xheli e dushit pastrues dhe freskues. Zgjedhja është e juaja!

Kjo kuti dhuratë seriozisht e ëmbël për kujdesin e trupit është e përkryer për çdo rast.

  • Xhel Dushi me Satsuma 60ml
  • Xhel dushi me Grejpfrut Rozë 60ml
  • Xhel Dushi me Luleshtrydhe 60ml
  • Bërë me vaj të farës së luleshtrydhes me presion të ftohtë, të mbetura nga bërja e reçelit dhe ekstraktit të satsumës

Vaj i Farës & Ekstrakt i Lëngut të Luleshtrydhes. Ne shtypim pjesët e mira të luleshtrydheve për të bërë këtë ekstrakt vajor për produktet tona.

Vaji i Farës së Grejpfrutit Rozë. Ne shtypim farat e grejpfrutit për të marrë vajin e tyre esencial për ta shtuar tek produktet tona të freskëta, të ëmbla me aromë agrumesh.

Clear

Si përdoret

1. Hapni ujin dhe hidhni një sasi xheli dushi në duar.
2. Hyni në dush ose banjë – më pas krijoni një shkumë të pasur midis duarve
3. Fërkoheni në të gjithë trupin tuaj për të pastruar dhe rifreskuar lëkurën.
4. Ndjeni erën e luleshtrydheve dhe buzëqeshni, ndërsa shpëlaheni.
5. Dëshironi më shumë argëtim me luleshtrydhe për trupin tuaj? Provoni Jogurtin tonë hidratues të trupit me luleshtrydhe në lëkurë të lagur.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Citrusy & Juicy Xhel Dushi Set

Xhel Dushi me Satsuma 60ml

Ujë, Natriumi Laureth Sulfate, Glicerinë, Kokamidopropil Betain,Polysorbate¬ 20, PEG¬ 40 Vaj Ricini i Hidrogjenizuar, Benzil Alkooli, Parfum, PEG ¬ 120 Metl Glukozë Diloate, Klorid Natriumi, Fenoksyetanol,Poligliceril¬ 2 Kaprat, Trisodium Sulfosuccinate, Mel, Limonene, Ekstrakt i frutit Citrus Nobilis, Vaj soje Glycine, Benzophenone ¬4, Hexyl Cinnamal, Butil Methoxydibenzoylmethane, Disodium EDTA, Citral, Acid Fosforik, Denatooni Benzoat, Acid Salicilik, Dehidroacetat natriumi, Acid Citrik, Cl 15510, Cl 15985.
Xhel dushi me Grejpfrut Rozë 60ml
Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glicerinë, Polysorbate 20, PEG-40 Vaj Recini i Hidrogjenuar, Klorid Natriumi Polyglyceryl-2 Caprate, Trisodium Sulfosuccinate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Mjaltë, Benzoat Natriumi , Linalool, Vaj I Farës së Grejpfrutit Rozë/ Citrus Aurantium Dulcis, Vaj i farës së Grejpfrutit/ Citrus Paradisi, Disodium EDTA, Hexyl Cinnamal, Citral, Denatonium Benzoat, Sulfat Natriumi, CI 14700, CI 17200.
Xhel Dushi me Luleshtrydhe 60ml
Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glicerinë, Polysorbate 20, PEG-40 Vaj Recini i hidrogjenizuar, Klorid natriumi, Fenoksietanol, Kaprat poliglicerili-2, Mjaltë, Benzoat natriumi, Acid citrik, PEG-120 Metil Glucose Dioleat,Vaj i farës së luleshtrydhes/Fragaria Ananassa, Benzophenone-4, Disodium EDTA, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Limonene, Denatonium Benzoate, Parfum, CI 14700, CI 17200.

My Review for Citrusy & Juicy Xhel Dushi Set

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.