The Body Shop Albania

Clean & Comfort Hemp Gift

Për lëkurë ultra të thatë

Dhurate Festive

Clean & Comfort Hemp Gift

Për lëkurë ultra të thatë

Dhurate Festive

0/5
0 Mendime

Një trajtim hidratues për lëkurën ultra të thatë nga lart te këmbët, jepini dikujt special setin tonë të dhuratave Clean & Comfort Hemp këtë Krishtlindje.

Hipni në dush me vajin tonë zbutës të dushit të kërpit. Ky vaj i mëndafshtë shndërrohet në një shkumë të butë për të pastruar butësisht lëkurën pa e tharë atë, duke ndihmuar në lehtësimin e saj dhe mbrojtjen e barrierës së saj natyrore të lagështisë.

Pasi të jetë e pastër, lyejeni trupin e bukur me vajin tonë ushqyes dhe mbrojtës të trupit të thatë. Nuk ngjitet dhe përthithet shpejt, e lë lëkurën të duket bukur dhe rrezatuese.

Tani është koha për t’u treguar atyre pëllëmbëve dhe gjilpërave pak dashuri me mbrojtësin tonë të duarve nga kërpi. Kremi ynë më i shitur i duarve punon shumë për të zbutur edhe putrat më të vështira me hidratim 24 orë.

E bërë me vajin e farës së kërpit, ky është një mbushës i bukur i vogël për çorape ose surprizë Secret Santa për lëkurën tepër të thatë.

Kjo dhuratë nuk u sjell vetëm gëzim njerëzve që doni. Zbuloni se si ndihmon në përhapjen e dashurisë dhe ndarjen e gëzimit me njerëzit më vetëmohues në komunitetin tonë.

 • Vaj dushi kërpi 250 ml
 • Vaji i Trupit Ushqyes dhe Mbrojtës i Kërpit 125 ml
 • Mbrojtës duarsh kërpi 30ml
Clear

Si përdoret

 1. Spërkateni në lëkurën tuaj
 2. Masazhojeni – përthithet shpejt kështu që nuk ka nevojë të rri përreth.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Clean & Comfort Hemp Gift

 • HEMP HAND PROTECTOR

  Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Myristyl Myristate, Cannabis Sativa Seed Oil, Ricinus Communis Seed Oil, Dimethicone, C12-15 Alkyl Benzoate, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Cera Alba, Panthenol, Methyl Soyate, Phenoxyethanol, Parfum, Sodium Benzoate, Allantoin, Citric Acid, Potassium Sorbate, Xanthan Gum, Hydrogenated Castor Oil, Retinyl Palmitate, Copernicia Cerifera Cera, Disodium EDTA, Tocopherol, Talc, CI 77288, CI 77492, CI 77491, CI 77499.

 • HEMP NOURISHING & PROTECTING DRY BODY OIL

  Caprylic/Capric Triglyceride, Olea Europaea Fruit Oil/Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Dicaprylyl Carbonate, Cannabis Sativa Seed Oil, Parfum/Fragrance, Tocopherol, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol, Citric Acid.

 • HEMP SHOWER OIL

  Glycine Soja Oil/Glycine Soja (Soybean) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Laureth-3, MIPA-Laureth Sulfate, Cannabis Sativa Seed Oil, Laureth-7 Citrate, Ricinus Communis Seed Oil/Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum/Fragrance, Polyglyceryl-2 Caprate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Citric Acid.

My Review for Clean & Comfort Hemp Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.