The Body Shop Albania

Clean & Gleam Tea Tree Skincare Gift

Për lëkurë me njolla

Vegan

Dhuratë festive

Clean & Gleam Tea Tree Skincare Gift

Për lëkurë me njolla

Vegan

Dhuratë festive

0/5
0 Mendime

Lëkurë me njolla? Jetoni pa frikë gjatë gjithë Krishtlindjeve me setin tonë të butë, por të fuqishëm të dhuratave për kujdesin e lëkurës me pemë çaji të pastër dhe shkëlqyese.

Përdoreni këtë rutinë me 3 hapa çdo ditë për të ndihmuar lëkurën të duket më e pastër dhe të ndihet e pastër dhe e freskët. Ky komplet përfshin vajin tonë më të shitur, të vogël, por të fuqishëm të pemës së çajit, i përsosur për të shënjestruar njollat në shtëpi ose në lëvizje.

I pasuruar me vaj pemë çaji në Komunitet Fair Trade, i rritur organikisht, i distiluar me avull nga Kenia, ky komplet dhuratash me 3 hapa vegan është mbushësi i përsosur i çorapeve ose trajtimi festiv.

Kjo dhuratë nuk u sjell vetëm gëzim njerëzve që doni. Zbuloni se si ndihmon gjithashtu në përhapjen e dashurisë dhe ndarjen e gëzimit me njerëzit më vetëmohues në komunitetin tonë.

  1. Tea Tree Skin Clearing Face Wash 60ml
  2. Toner mattifikues për pastrimin e pemës së çajit 60 ml
  3. Vaji i pemës së çajit 10 ml
Clear

Si përdoret

Përdoreni për të shënjestruar njollat ose si pjesë e rutinës suaj të përditshme të kujdesit të lëkurës. Për të përfituar sa më shumë nga vaji juaj i pemës së çajit, filloni duke përgatitur lëkurën tuaj me larjen e fytyrës për pastrimin e lëkurës së pemës së çajit dhe tonerin matfikues për pastrimin e lëkurës së pemës së çajit.

  1. Pasi lëkura juaj të jetë përgatitur, shkundni një ose dy pika të vajit të pemës së çajit në majë të gishtave të pastër.
  2. Aplikojeni direkt në lëkurë.
  3. Shijoni atë freski të pastër. Shfletoni gamën tonë të plotë të kujdesit të lëkurës Tea Tree këtu
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Clean & Gleam Tea Tree Skincare Gift

VAJ I PEMËS SË CAJIT
Aqua, Alcohol Denat., Polysorbate 60, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Limonene, Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Citral, Citronellol, Leptospermum Petersonii Oil, Tocopherol.

My Review for Clean & Gleam Tea Tree Skincare Gift

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.