The Body Shop Albania

Clench & Quench Hemp Hand Care Gift

Clench & Quench Hemp Hand Care Gift

0/5
0 Mendime

Dhurojini duarve tepër të thata një TLC të merituar këtë Krishtlindje seti ynë i dhuratave për kujdesin e duarve Clench & Quench Hemp.

Filloni duke pastruar papastërtitë dhe lëkurën e thatë me Scrub-in tonë kremoz dhe eksfolues të duarve. Ndiqni me Mbrojtësin tonë më të shitur të duarve. Shtrydhni një sasi në pëllëmbët e duarve dhe masazhoni për të ndihmuar në zbutjen dhe mbrojtjen e duarve ultra të thata me hidratim 24 orë.

E bërë me vajin e farës së kërpit, është koha për t’u thënë ‘përshëndetje’ Duarve të lumtura që janë të përkëdhelura dhe të lëmuara. Një mbushës i mrekullueshëm çorape ose një dhuratë përkëdhelëse që ata do të duan ta hapin këtë Krishtlindje.

Kjo dhuratë nuk u sjell vetëm gëzim njerëzve që doni. Zbuloni se si ndihmon në përhapjen e dashurisë dhe ndarjen e gëzimit me njerëzit më vetëmohues në komunitetin tonë.

 • Skrab duarsh me kërp 75 ml
 • Mbrojtës duarsh kërpi 30 ml
Clear

Si përdoret

 1. Shtrydhni një sasi të mirë të mbrojtësit tonë të duarve nga kërpi – varet nga sa të thata janë duart tuaja.
 2. Masazhojeni mirë. Dhurojini pak dashuri atyre pëllëmbëve te duarve.
 3. Kthehuni përsëri.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Clench & Quench Hemp Hand Care Gift

 • HEMP HAND PROTECTOR

  Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Myristyl Myristate, Cannabis Sativa Seed Oil, Ricinus Communis Seed Oil, Dimethicone, C12-15 Alkyl Benzoate, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Cera Alba, Panthenol, Methyl Soyate, Phenoxyethanol, Parfum, Sodium Benzoate, Allantoin, Citric Acid, Potassium Sorbate, Xanthan Gum, Hydrogenated Castor Oil, Retinyl Palmitate, Copernicia Cerifera Cera, Disodium EDTA, Tocopherol, Talc, CI 77288, CI 77492, CI 77491, CI 77499.

 • HEMP HARD-WORKING HAND SCRUB

  Aqua/Water/Eau, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Myristyl Myristate, Cannabis Sativa Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Theobroma Cacao Seed Butter/Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Cocos Nucifera Shell Powder/Cocos Nucifera (Coconut) Shell Powder, Helianthus Annuus Seed Wax/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax, Glycine Soja Oil/Glycine Soja (Soybean) Oil, Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Prunus Amygdalus Dulcis Shell Powder/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Shell Powder, Potassium Sorbate, Xanthan Gum, Citric Acid, Talc, CI 77288/Chromium Oxide Greens, CI 77492/Iron Oxides, CI 77491/Iron Oxides, CI 77499/Iron Oxides.

My Review for Clench & Quench Hemp Hand Care Gift

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.