The Body Shop Albania

Coconut Bronze Glowing Wash-Off Tan

Shkëlqim vere me pak xixa

I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme

Vegan

Coconut Bronze Glowing Wash-Off Tan

Shkëlqim vere me pak xixa

I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme

Vegan

0/5
0 Mendime

Merrni lëkurë verore me pamje natyrale gjatë gjithë vitit me Coconut Bronze Glowing Wash-Off Tan. Kjo formulë e lehtë përzihet lehtë për një efekt nxirjeje pa vija, me efekt shkëlqyes në pak sekonda. Nxirrësi jonë lahet në banjë dhe dush dhe lë lëkurën tuaj të ndihet e freskët dhe e hidratuar.

  • Nxirës me larje për fytyrën dhe trupin
  • Për një shkëlqim veror shkëlqyes
  • Lehtësisht I sfumueshëm për nxirje pa vija
  • Qëndron gjatë dhe është i papërshkueshëm nga djersa
  • Pasuruar me ujë organik kokosi dhe vaj organik të virgjër kokosi të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Samoa
  • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
  • Testuar dermatologjikisht
  • Jo-komedogjen

Vaj Kokosi Organik i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji i Kokosit ka hidratuar lëkurën dhe flokët përgjithmonë dhe yni vje nga partnerët tanë në Samoa-n me diell.

Clear

Si përdoret

1. Eksfolio lëkurën, provo një nga scrub-et tone të trupit.
2. Vendosni nxirësin tonë në fytyrë dhe trup të thatë, të pa hidratuar, me lëvizje rrethore me majat e gishtave.
3. Përdorni me kursim në zonat e thata si gjunjët, bërrylat dhe duart.
4. Kur të keni mbaruar së qenuri një perëndeshë e puthur nga dielli, lahuni në banjë ose dush për të larë efektin e nxirësit.
Ndërtoni pamjen tuaj të puthur nga dielli me gamën tonë të Coconut Bronze.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Coconut Bronze Glowing Wash-Off Tan

Ujë, Alkool Denat., Betaine, Glicerinë, Amonium Acryloyldimethyltaurate / VP Copolymer, Sodium Polyacrylate, Vaj Kokosi/ Cocos Nucifera, Fenoksietanol, CLëng Frutash Kokosi/ Cocos Nucifera, Parfum/ Aromë, Mica, Hidroksid Natriumi, Limonene, Acid Citrik, Benzoat Natriumi, Sorbat Kaliumi, Karamel, CI 14700 / Red 4, CI 19140 / Yellow 5, CI 77491 / Oksid hekuri, CI 42090 / Blue 1, CI 77891 / Dioksid titani.

My Review for Coconut Bronze Glowing Wash-Off Tan

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.