The Body Shop Albania

Coconut Hand Balm

BALSAM DUARSH

96 ORE HIDRATIM

PER LEKURE TE THATE NE SHUME TE THATE

Coconut Hand Balm

BALSAM DUARSH

96 ORE HIDRATIM

PER LEKURE TE THATE NE SHUME TE THATE

0/5
0 Mendime

Ndihmoni t’i mbani duart e thata të ndihen më të butë, më të lëmuar dhe të mbrojtur nga thatësia me balsamin tonë intensivisht të pasur me kokos.

I krijuar me 97% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajin organik të kokosit të virgjër të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Samoa dhe gjalpë shea të punuar me dorë nga Gana, balsami ynë vegan i duarve u jep thonjve dhe kutikulave pak TLC dhe ushqen lëkurën e thatë deri në shumë të thatë me lagështi 96 orë.

Formula jonë është jo e yndyrshme, jo ngjitëse dhe që përthithet shpejt. Ajo gjithashtu ka erë të bukur kremoze dhe vjen në një tub me madhësi udhëtimi, kështu që është e lehtë t’i mbani putrat tuaja të qetësohen dhe të hidratohen intensivisht në lëvizje.

Thjesht shtrydhni një kukull pasi të keni larë ose dezinfektuar. Jepuni atyre duarve kujdesin që meritojnë gjatë gjithë kohës.

  • Balsam duarsh
  • E përkryer për lëkurë të thatë në shumë të thatë
  • Ushqeni duart me lagështi 96 orë
  • Formulë që përthithet shpejt, shumë e pasur
  • Bërë me 97% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Gjalpë Shea e Tregtisë së Drejtë të Komunitetit
Gjalpi Shea është gjalpi natyral më i pasur dhe më kremoz që ndihmon produktet tona të njollosin lëkurën tuaj në dashuri dhe ushqim.
Vaj kokosi organik i Tregtisë së Drejtë të Komunitetit
Vaji i kokosit ka hidratuar lëkurën dhe flokët përgjithmonë, dhe i yni vjen nga partnerët tanë në Samoa me diell.

Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Coconut Hand Balm

Aqua/Water/Eau, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Triethyl Citrate, Glycerin, Polyglyceryl-3 Distearate, Cetearyl Alcohol, Theobroma Cacao Seed Butter/Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Parfum/Fragrance, Prunus Amygdalus Dulcis Oil/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Phenoxyethanol, Dimethicone, Sesamum Indicum Seed Oil/Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Sodium Stearoyl Glutamate, Caprylyl Glycol, Cocos Nucifera Oil/Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glyceryl Stearate Citrate, Xanthan Gum, Tocopherol, Citric Acid, Coumarin, Linalool, Limonene, Caramel.

My Review for Coconut Hand Balm

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.