The Body Shop Albania

Coconut Lip Butter

Për lëkurë të thatë

Aromë gourmand

Coconut Lip Butter

Për lëkurë të thatë

Aromë gourmand

0/5
0 Mendime

Hidratoni menjëherë buzët me gjalpin tonë ushqyes të buzëve me kokos. I mbushur me vaj kokosi të virgjër organik, ky balsam gjalpi ndihmon për t’i mbajtur buzët tuaja të bukura, të buta dhe të ushqyera.

  • Gjalp buzësh
  • Ushqyes
  • Aromë e freskët dhe e lehtë e kokosit
  • Përfundim me shkëlqim
  • Vaj i virgjër organik kokosi i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Samoa, Polinezi
  • Shea e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Gana

Vaj Kokosi Organik i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji i Kokosit ka hidratuar lëkurën dhe flokët përgjithmonë dhe yni vje nga partnerët tanë në Samoa-n me diell.

-20% NË TË GJITHA PRODUKTET
Clear

Si përdoret

1. Vendoseni bujarisht në buzë sa herë që keni nevojë për ushqim intensiv. Mos u shqetësoni nëse shihni kristale që formohen në gjalpin tuaj të buzëve – është një rezultat krejt normal, natyral i dyllit dhe vajrave në produkt.
2. Thjesht fërkoni gjalpin midis gishtërinjve tuaj për ta ngrohur atë, dhe kristalet menjëherë do të shkrihen, kështu që ju mund ta aplikoni si normalisht.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Coconut Lip Butter

Vaj Hibrid Luledielli/ Helianthus Annuus, Vaj Farash Recini/ Ricinus Communis, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Dyllë Farash Luledielli/ Helianthus Annuus, Gjalpë Farash Kakaoje/ Theobroma Cacao, Vaj Farash Babasu/ Orbignya Oleifera, Aromë, Dyllë Candelilla/ Candelilla Cera, Vaj Recini i Hidrogjenuar, Alkool Behenil, Vaj Arre Kokosi/ Cocos Nucifera, Ujë, Tokoferol, Polymethylsilsesquioxane, Acetat Tokoferil, Acid Citrik, CI 77891.

My Review for Coconut Lip Butter

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.