The Body Shop Albania

Cooling Cucumber Eye Sheet Mask

PËR SY TË LODHUR

EDICION SPECIAL VEROR

NDJEHUNI TË HIDRATUAR MENJËHRË

Cooling Cucumber Eye Sheet Mask

PËR SY TË LODHUR

EDICION SPECIAL VEROR

NDJEHUNI TË HIDRATUAR MENJËHRË

0/5
0 Mendime

Ndjehuni të relaksuar dhe të përkëdhelur në vetëm 15 minuta këtë verë me edicionin tonë të ri special të maskës së syve Cooling Cucumber Eye Sheet Mask.

E bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë ekstraktin e kastravecit dhe aloe vera organike të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Meksika, maska ​​jonë i lë personat me pamje të lodhur të ndjehen menjëherë të fresket dhe të hidratuar.

Sa e ftohtë ndihet lëkura juaj, ju pyesni? -1,5°C më i ftohtë, miku im. Shumë bukur, apo jo? Ne nuk mund t’i rezistonim… Maska jonë e biodegradueshme gjithashtu lë pjesën tjetër të fytyrës së bukur të lëmuar, freskuar dhe qetësuar me lagështi. Çfarë nuk duhet dashuruar?

Çdo paketë vjen me dy maska, kështu që ju dhe mikesha juaj mund të përkëdhelini dhe (fjalë për fjalë!) të qetësoheni. Por ne nuk do t’ju fajësonim nëse do t’i mbanit të dyja maskat për vete. Ato janë vërtet kaq të mira.

  • 2x maska ​​sysh edicioni special
  • E përkryer për lëkurën normale në të thatë
  • Lëri sytë të ndihen menjëherë të ftohur dhe të hidratuar
  • Lëreni lëkurën të qetësohet me lagështi
  • Bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
  • Maska të biodegradueshme
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Cooling Cucumber Eye Sheet Mask

COOLING CUCUMBER EYE SHEET MASK
Aqua/Water/Eau, Propanediol, Sorbitol, Glycerin, Butylene Glycol, Polysorbate 20, Benzyl Alcohol, Cucumis Sativus Fruit Extract/Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Ethylhexylglycerin, Salicylic Acid, Carbomer, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Sodium Hydroxide, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Xanthan Gum, Parfum/Fragrance, Linalool, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

My Review for Cooling Cucumber Eye Sheet Mask

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.