The Body Shop Albania

White Musk® – Deodorant

White Musk® – Deodorant

0/5
0 Mendime

Deodoranti i The Body Shop nga linja jonë White Musk® është aroma juaj e përditshme e sqetullave për të ndihmuar në mbajtjen e erës së keqe larg dhe për ti dhënë gjithçkaje aromë të ëmbël. Ashtu si deodorantët tanë të tjerë, edhe ky vjen në një formë praktike stick, madhësia ideale për ta hedhur në çantë dhe për ta marrë me vete.
Me një aromë të freskët lulesh, do të kuptoni pse White Musk® ynë është një ikonë në botën e fragrancave, kur hunda juaj ti marrë erë këtij deodoranti me aromë afatgjatë ’. Myshku i marrë pa mizori ndaj kafshëve përzihet me notat e ngrohta të vetiverit dhe drurit të sandalit. Nëse jeni djersitur gjatë stërvitjes, përdorni atë pas dushit. Nëse keni nevojë për të zgjidhur diçka të ndërlikuar – pa dyshim që do të ndiheni më të sigurt, nëse e dini që keni marrë masa për të qëndruar të freskët dhe me erë të mirë. Ose thjesht mbajeni me vete për ato momente në tren, Aeroplan dhe kudo tjetër kur keni nevojë për pak ndihmë shtesë në atë departament. Mbi të gjitha, a nuk djersitemi më shumë kur jemi në lëvizje?

Dhe nëse nuk e keni bërë ende, njihuni me linjën tonë The Body Shop White Musk® për të ndërtuar aromën dhe për të ndihmuar në qëndrueshmërinë e aromës së pastër të myshkut.

  • Deodorant ditor rroll-on
  • Aromë ikonike White Musk®
  • Myshk i marrë pa mizori
Clear

Si përdoret

1. Kalojeni nën secilin krah – dhe kaq ishte, jeni gati.
2. Mos harroni, mos e aplikoni në lëkurë të irrituar apo çjerrë. Nëse ju shfaqet skuqje ose acarim, ndërpriteni përdorimin. Mbajeni larg fëmijëve.
3. Pse të mos shtoni një sprucim të White Musk® Fragrance Mist për të shtuar aromën ikonike.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

White Musk® - Deodorant

Alkool Denat., Ujë, Klorohidrat Alumini, Propilen Glikol, Pantenol, Parfum, Vaj Recini i Hidrogjenizuar PEG-40, Hidroksietilcelulozë, Maltodextrinë, Hidroksicitronellal, Lëng pluhuri Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Heksil Cinnamal, Linalod, Alpha-Isomethyl Ionone, Hidroksid Natriumi, Kumarin, Ekstrakt i Farës Hibiscus Abelmoschus.

My Review for White Musk® - Deodorant

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.