The Body Shop Albania

Drops Of Light™ Pure Translucency Essence Lotion

Për lëkurë pa jetë

Drops Of Light™ Pure Translucency Essence Lotion

Për lëkurë pa jetë

0/5
0 Mendime

Një locion freskues thelbësor xhel-në-ujë që përthithet shpejt në lëkurë për të dhënë hidratim të lehtë.

  • Ndihmon për të rritur tejdukshmërinë, shkëlqimin dhe një ton të njëtrajtshëm lëkure
  • Çdo pikë përgatit lëkurën për efikasitet më të mirë të produkteve që pasojnë
  • Dita ditës, lëkura duket më e ndritshme dhe e shëndetshme, ndërsa struktura e lëkurës është e lëmuar, e rafinuar dhe e mbushur me hidratim
Clear

Si përdoret

1. Hidhni disa pika në pëllëmbën e duarve ose mbi një tampon pambuku.
2. Vendoseni në fytyrë çdo mëngjes dhe mbrëmje pas pastrimit dhe tonifikimit.
3. Ndiqeni me serumin dhe kremin tuaj hidratues.
Ky produkt nuk është i përshtatshëm për t’u përdorur rreth zonës së syve.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Drops Of Light™ Pure Translucency Essence Lotion

Ujë, Glicerinë, Alkool Denat., Fenoksietanol, Betaine, Karbomer, Acid Askorbik 3-O-Etil, Ekstrakt Palmaria Palmata, Hidroksid Natriumi, Disodium EDTA, Disodium Cocoamphodiacetate, Parfum, Pluhur Lëngu Gjetheje Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Linalool.

My Review for Drops Of Light™ Pure Translucency Essence Lotion

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.