The Body Shop Albania

Drops Of Sun

Pika nxirrjeje

Pamje natyrale

Drops Of Sun

Pika nxirrjeje

Pamje natyrale

0/5
0 Mendime

Merrni lëkurë verore me pamje natyrale me bronzuesin tonë Drops of Sun. Thjesht përzierni disa pika me kremin hidratues ose bazën tuaj të përditshme për të nxitur nxirjen tuaj të pushimeve në sekonda ose aplikojeni direkt për t’i dhënë lëkurës tuaj pak shkëlqim. E lehtë dhe e thjeshtë. Dhe nuk kërkohet diell. Ju mund ta përzierni atë me bazën tuaj për të konturuar.

  • Pika bronzimi me shumë funksione
  • Vendoseni direkt ose përziejeni me kremin tuaj hidratues ose fondatinën
  • Përziejeni me fondatinën tuaj për të konturuar
Clear

Si përdoret

1. Përzieni disa pika të bronzuesit tonë me kremin tuaj hidratues fondatinën ose aplikojeni direkt në lëkurën tuaj.
2. Përdorni një nga furçat tona të make-up-it ose majat e gishtave të pastër për të përhapur nxirjen tuaj të pushimeve ose për të marrë një përfundim mat, pa shkëlqim në pak sekonda.
3. Ju gjithashtu mund të përzierni një ose dy pika me fodantinën tuaj për të konturuar.
4. Provojeni me rutinën e plotë të Coconut Bronze.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Drops Of Sun

Ujë, Alkool Denat., Glycereth-26, Butilelen Glikol, Glicerinë, PEG-7 Gliceril Kokat, Pentilen Glikol, Akrilate Copolimer, Fenoksietanol, Acetat Tokoferili, Pluhur Lëngu Gjetheje Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Parfum/ Aromë, Hidroksid Natriumi, Hexyl Cinnamal, Benzil Salicilat, Geraniol, CI 19140/Yellow 5, CI 17200/Red 33, CI 42090/Blue 1, CI 15510/Orange 4.

My Review for Drops Of Sun

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.