The Body Shop Albania

Drops of Youth™ Youth Concentrate – Maskë

Për lëkurë më të butë

Bërë me Edelweiss

Drops of Youth™ Youth Concentrate – Maskë

Për lëkurë më të butë

Bërë me Edelweiss

0/5
0 Mendime

Për vetëm 15 minuta bëhuni gati për një lëkurë me pamje më të shëndetshme dhe me pamje më të shëndetshme me maskën tonë unike, të biodegradueshme Drops of Youth™ Youth Concentrate Sheet Mask. Pasuruar me një dozë të përqendruar të formulës sonë ikonike Drops of Youth, thjesht shpalosni maskën tuaj dhe vendoseni atë. Është e lehtë dhe e rehatshme për tu aplikuar dhe lë lëkurën tuaj të ndjehet menjëherë më e butë dhe më e freskët.

  • Sheet mask e biodegradueshme *
  • E lë lëkurën të ndihet më e freskët, e butë dhe më e shëndetshme
  • 99% përbërës me origjinë natyrore
  • Përmban 70% të koncentratit në një shishe 30ml me Drops of Youth™ Youth Concentrate
  • Pasuruar me edelweiss, criste marine dhe qelizat burimore të bimëve sea holly nga Alpet e Italisë dhe Bregu i Bretanjës
  • Pasuruar me vaj fare moringa të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Ruanda
  • * Testuar sipas standardeve Evropiane EN 13432

Edelweiss. Ky përbërës yll është i mrekullueshëm për qëndreshmërinë dhe fuqinë për të mbrojtur dhe riparuar veten. Do ta gjeni në linjën tonë Drops of Youth.

Criste Marine. Criste Marine i bashkohet treshes së qelizave burimore bimore në linjën tonë Drops of Yoth.

Vaj Fare Moringe i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Ky vaj është i pasur me omega 9 dhe është përdorur përdorur për të shekuj për të mbrojtur lëkurën. Yni është nga Ruanda.

Clear

Si përdoret

1. Përdorni Drops of Youth™ Youth Concentrate Sheet Mask deri në dy herë në javë.
2. Shpalosni dhe vendosni maskën tuaj në lëkurën e pastruar, duke filluar nga balli.
3. Lëreni për 15 minuta.
4. Në fund, hiqeni dhe masazhoni lëngun e mbetur në lëkurën tuaj.
5. Për rezultate më të mira, përdorni me koncentratin tonë Drops of Youth.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Drops of Youth™ Youth Concentrate - Maskë

Ujë, Glicerinë, Alkool Denat., Propanediol, Ekstrakt Fagus Sylvatica Bud, Sodium Hyaluronate, Alkool Benzil, Acid Salicilik, Hidroksid Natriumi, Parfum / Aromë, Adenozinë, Linalool, Ekstrakt Crithmum Maritimum, Vaj Babasu/ Orbignya Oleifera, Ekstrakti i Luleve Malva Sylvestris, Acidi Benzoik, Acidi Sorbik, Acidi Citrik, Limonene, Ekstrakt Eryngium Maritimum, Benzoat Natriumi, Sorbat Kaliumi, Ekstrakti i Kulturës së Leontopodium Alpinum Callus, Xanthan Gum.

My Review for Drops of Youth™ Youth Concentrate - Maskë

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.