The Body Shop Albania

Drops of Youth™ – Koncentrat për Sytë

Për lëkurë më të butë

Bërë me Edelweiss

Vegan

Drops of Youth™ – Koncentrat për Sytë

Për lëkurë më të butë

Bërë me Edelweiss

Vegan

0/5
0 Mendime

Freskoni dhe zgjoni zonën tuaj të syve me koncentratin tonë inovativ të syve. Pasuruar me qelizat staminale të bimëve edelweiss, aplikuesi ynë unik freskon menjëherë konturin e syve dhe zbut pamjen e vijave, rrathëve dhe lodhjes për sy me pamje më të re.
Me qelizat staminale të bimëve: edelweiss nga Alpet Italiane Pasuruar me vaj moringa të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Ruanda.

  • Koncentrati Xhel i syve
  • Aplikuesin pompë në formë sfere
  • Pamja e qeseve të syve duket e zvogëluar (77% dakord *)
  • Sytë duken më pak të lodhur (77% pajtohem *)
  • Testuar dermatologjikisht *
  • Testuar në 106 gra

Edelweiss. Ky përbërës yll është i mrekullueshëm për qëndreshmërinë dhe fuqinë për të mbrojtur dhe riparuar veten. Do ta gjeni në linjën tonë Drops of Youth.

Vaj Fare Moringe i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Ky vaj është i pasur me omega 9 dhe është përdorur përdorur për të shekuj për të mbrojtur lëkurën. Yni është nga Ruanda.

Clear

Si përdoret

1. Vendoseni në zonën e syve në mëngjes dhe mbrëmje.
2. Rrotullojeni në formën e numrit 8 rreth zonës së syve.
3. Shtypni butësisht për të ndihmuar në përthithjen e produktit.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Drops of Youth™ - Koncentrat për Sytë

Ujë, Butylene Glycol, Alkool Denat., Sorbitol, Glicerinë, Pentilen Glikol PEG-20 Methyl Glucose Sesquistearate, PVP, Silicë, Akriloilimetmetiltaurat Amonium / VP Copolymer, Fenoksietanol, Pullulan, Ekstrakt Tërshëre/ Avena Sativa, Etilheksilglicerinë, Acid Citrik, Vaj Ulliri/ Olea Europaea, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Vaj Moringa/ Moringa Oleifera, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Fluorphlogopite Sintetik, Adenozinë, Niacinamide, Ekstrakt Fraxinus Excelsior, Ekstrakt Kulture Alpinum Callus, Acid Glikolik, Citrat Kaliumi, Silanetriol, Oksid Kallaji, Tokoferol, CI 77891 / Dioksid Titani.

My Review for Drops of Youth™ - Koncentrat për Sytë

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.