The Body Shop Albania

Drops Of Youth™ – Koncentrat

Për lëkurë që duket më e freskët

Bërë me Edelweiss

Mbrojtje mjedisore

Drops Of Youth™ – Koncentrat

Për lëkurë që duket më e freskët

Bërë me Edelweiss

Mbrojtje mjedisore

0/5
0 Mendime

Ky serum i lehtë ju jep atë shkëlqim e fytyrës së freskët, me pamje të shëndetshme që po kërkojmë të gjithë. Lloji i lëkurës që keni pasur para-përgjegjësive.
Tekstura si xhel zhytet shpejt për ta lënë lëkurën tuaj të ndihet më e freskët dhe e rimbushur me hidratim. Një bonus total për jetën e zënë, ne gjithashtu e kemi pasuruar me mbrojtje nga ndotja e brendshme dhe e jashtme. Formon një shtresë mbrojtëse në lëkurë për ta ndihmuar atë të ndihet e forcuar dhe elastike – e shkëlqyeshme për ju që jetoni në qytet.
Koncentrati Drops Of Youth™ është bërë me 99% përbërës me origjinë natyrore (por mos u shqetësoni, 1% është aty për një arsye). Ne kemi përdorur fuqinë e bimëve në këtë formulë bestselling dhe e kemi pasuruar atë me tre qeliza burimore të bimëve – pjesët e një bime që e bëjnë atë të rritet dhe rinovojë indet.
Disa pika në ditë janë gjithçka që duhet për të ndihmuar që lëkura të ndjehet e shëndetshme dhe të duket bukur dhe me shkëlqim. Hidhni një krem hidratues sipër për të ndihmuar në bllokimin e lagështisë dhe jeni gati të shkoni.
Bërë me 99% përbërës me origjinë natyrore *
Serum i lehte ditor per lëkurë me pamje te shendetshme
Ndihmon në mbrojtjen e lëkurës çdo ditë nga ndotja e brendshme dhe e jashtme
* Përbërësit e mbetur janë thjesht aty për ta bërë atë të zgjasë më shumë dhe të ndihet mirë në lëkurën tuaj.

Edelweiss. Ky përbërës yll është i mrekullueshëm për qëndreshmërinë dhe fuqinë për të mbrojtur dhe riparuar veten. Do ta gjeni në linjën tonë Drops of Youth.

Criste Marine. Criste Marine i bashkohet treshes së qelizave burimore bimore në linjën tonë Drops of Yoth.

Vaj Fare Moringe i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Ky vaj është i pasur me omega 9 dhe është përdorur përdorur për të shekuj për të mbrojtur lëkurën. Yni është nga Ruanda.

Clear

Si përdoret

1. Së pari, si gjithmonë, bëni një pastrim të mirë. Hiqni qafe të gjitha atë ndotje, papastërti dhe makeup, kështu që hapat e ardhshëm në rutinën tuaj të punojnë edhe më me efektivitet.
2. Shtrydhni 2-3 pika të Drops of Youth në duart tuaja dhe masazhojeni në lëkurë.
3. Lereni të përthithet. Kjo pjesë është me të vërtetë e shpejtë.
4. Vendosni hidratues ditën ose natën dhe kyçeni atë hidratim të mirë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Drops Of Youth™ - Koncentrat

Ujë, Glicerinë, Propanediol, Alkool Denat., Ekstrakt Fagus Sylvatica, Sodium Hyaluronate, Alkool Benzil, Xanthan Gum, Acid Salicilik, Hidroksid Natriumi, Parfum / Aromë, Adenozinë, Linalool, Citronellol, Ekstrakt Crithmum Maritimum, Vaj Farash Moringa, Ekstrakt Lulesh Malva Sylvestris, Ekstrakt Lulesh Buddleja Officinalis, Acid Benzoik, Acid Sorbik, Limonene, Acid Citrik, Ekstrakt Eryngium Maritimum, Benzoat Natriumi, Sorbat Kaliumi, Ekstrakt Kulture Leontopodium Alpinum Callus.

My Review for Drops Of Youth™ - Koncentrat

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.