The Body Shop Albania

Drops of Youth™ – Set për Lëkurë të Freskët

Drops of Youth™ – Set për Lëkurë të Freskët

0/5
0 Mendime

Jepni dhuratën e një lëkure më të butë dhe me pamje të shëndetshme me Kompletin e Lëkurës më të Freskët Drops of Youth ™.
Jepini lëkurës atë shkëlqim të gjumit të freskët dhe të natës së mirë me Koncentratin tonë Rinor me famë botërore (duhen vetëm disa pika). Tjetra, zbutni gjërat me hidratuesin tonë super të lehtë.
Bërë me qeliza burimore edelweiss nga Alpet Italiane dhe vaj farë moringa të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Ruanda, ky set dhuratash bën trajtimin e përsosur të vogël për çdo rast.

  • Drops of Youth Concentrate 30ml
  • Drops of Youth Cream 50ml
Clear

Si përdoret

1.Merrni një sasi sa një bizele nga kremi Drops of Youth në majë të gishtave tuaj.
2. Zbuteni atë në të gjithë fytyrën dhe qafën tuaj, çdo mëngjes dhe darkë.
3. Lëreni për disa sekonda ndërsa përthithet dhe shijoni ndjesinë e lëkurës më të butë dhe më të lëmuar.
4. Përdorni me pjesën tjetër të linjës tonë Drops of Youth

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Drops of Youth™ - Set për Lëkurë të Freskët

Drops of Youth Cream 50ml
Ujë, Dimethicone, Glicerinë, Alkool Denat., Najlon-66, Polisobuten i Hidrogjenuar, Amonium Acryloyldimethyltaurate / VP Copolymer, Fenoksietanol, Caprylyl Glycol, Alkool Cetyl, Acid Salicilik, Kafeinë, Tokoferol,Stearat Gliceril, PEG-100 Stearat, Hidroksid Natriumi, Parfum / Aromë, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Glukonat Natriumi, Adenozinë, Alkool T-Butil, Linalool, Citronellol, Vaj FareMoringa/ Moringa Oleifera, Limonen, Ekstrakt Maritium Crithmum, Ekstrakt Eryngium Maritimum, Ekstrakt Kulture Leontopodium Alpinum Callus, Acid Citric, Xanthan Gum, CI 77891 / Dioksid Titani.

My Review for Drops of Youth™ - Set për Lëkurë të Freskët

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.