The Body Shop Albania

Drops Of Youth™ – Shkumues Delikat

I/e lodhur

Drops Of Youth™ – Shkumues Delikat

I/e lodhur

0/5
0 Mendime

Me tre fjalë? Ndjesi. E mirë. Freskie. Disa njerëz gjithmonë zgjohen në anën e duhur të shtratit. Dhe me Larësin tonë Shkumues Delikat Drops of Youth , edhe ju mundeni. Pastron butësisht lëkurën, duke e lënë të ndihet më e butë dhe e pastruar.
Larësi ynë Drops of Youth™ ju ndihmon në rrugën tuaj drejt një lëkure me pamje të pushuar. Po, është e vërtetë. Pasuruar me qeliza staminale bimore dhe vajin e farës moringa të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Ruanda, formula jonë e lë lëkurën tuaj të ndjehet e fuqishme e ushqyer. Larësi ynë shkumues nuk do ta thajë lëkurën tuaj, kështu që është perfekte për llojet e lëkurave të lodhura dhe të dehidratuara që kanë nevojë për një pastrues të butë shkumues.

Larësi Shkumues i The Body Shop Drops of Youth menjëherë shkumon në lëkurë të lagur, duke ndihmuar në heqjen e papastërtive, pluhurave dhe makeup-it – madje edhe mbetjet kokëforta nga një natë më parë (të gjithë kemi qenë atje). Përdorni formulën tonë të palodhur në mëngjes dhe darkë.

  • Një larës i vogël fytyre shkumues dhe argëtuese e që nuk do të thajë lëkurën tuaj
  • I mbushur me qeliza staminale bimore
  • Pasuruar me vajin e farës moringa të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Ruanda
  • Shijoni ndjesinë e fytyrës të freskët pas çdo larjeje
  • I përsosur për lëkurë të ndjeshme

Vaj Fare Moringe i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Ky vaj është i pasur me omega 9 dhe është përdorur përdorur për të shekuj për të mbrojtur lëkurën. Yni është nga Ruanda.

Edelweiss. Ky përbërës yll është i mrekullueshëm për qëndreshmërinë dhe fuqinë për të mbrojtur dhe riparuar veten. Do ta gjeni në linjën tonë Drops of Youth.

Criste Marine. Criste Marine i bashkohet treshes së qelizave burimore bimore në linjën tonë Drops of Yoth.

Clear

Si përdoret

1. Çdo mëngjes dhe mbrëmje, spërkatni fytyrën tuaj të bukur me pak ujë dhe shpërndani 1-2 pompa të Larësit tonë Shkumues Delikat Drops of Youth në duart tuaja.
2. Filloni punën duke e masazhuar në lëkurën tuaj dhe shikojeni të shkumojë menjëherë. Shënim: Kini kujdes sytë!
3. Shpëlahuni me ujë.
Përdoreni me Koncentratin Drops of Youth™ dhe Kremin Rinor Drops of Youth™.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Drops Of Youth™ - Shkumues Delikat

Ujë, Glicerinë, Sukrozë, Coco-Glukozid, Propanediol, Disodium Cocoyl Glutamate, Polyglyceryl-4 Caprate, Sodium Cocoyl Glutamate, Laurat Sukrozë, Benzoat Natriumi, Acid Salicilik, Parfum / Aromë, Ekstrakt Maritimum, Ekstrakt Critmum Maritimum, Vaj Fare Babasu /Orbignya Oleifera, Ekstrakt Kulture i Leontopodium Alpinum Callus, Acid Citric, Xanthan Gum, Hidroksid Natriumi.

My Review for Drops Of Youth™ - Shkumues Delikat

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.