The Body Shop Albania

Drops of Youth™ Youth Bouncy Maskë Gjumi

Për lëkurë të lodhur

Drops of Youth™ Youth Bouncy Maskë Gjumi

Për lëkurë të lodhur

0/5
0 Mendime

Pra, ju jeni zgjuar më pak se të freskët? Flash Informativ: nuk duhet të jetë kështu. Maska e Fjetjes Youth Bouncy Drops Our of Youth  do t’ju bëjë të zgjoheni me një lëkurë të butë, me pamje rinore që ndihet e rimbushur dhe e ripërtërirë.
Ndërsa flini, lëkura juaj është në modalitetin e rikuperimit, prandaj është e rëndësishme të tregoheni të kujdesshëm për produktet me të cilin shkoni në shtrat. Maska jonë e gjumit është një formulë e fortë, krem xhel që vepron si një lëkurë e dytë për hidratimin maksimal. Ashtu si pjesa tjetër e maskave të gjumit të The Body Shop, ju thjesht e përhapni atë para se koka juaj të godasë jastëkun dhe kjo maskë gjumi do të hyjë në punë brenda natës – ne dëshirojmë ta quajmë atë hidratuese ndërsa jeni në letargji.
Dhe ndërsa nuk ka ilaç magjik për të kthyer shenjat e plakjes, maska jonë e natës Drops of Youth i afrohet shumë. Është formuluar posaçërisht me një përzierje të tre qelizave burimore bimore. Është pasuruar edhe me vajin e farës moringa të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Ruanda për të ndihmuar në zbutjen dhe freskimin e lëkurës (pothuajse sikur të keni pasur 8 orë gjumë bukurie).

  • Bërë me qeliza staminale edelweiss për lëkurë me pamje më të re
  •  Pasuruar me Vaj fare moringa të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë për ushqim shtesë
  •  Lëkura ndihet luksozisht më e butë, më e freskët dhe e rimbushur

Edelweiss. Ky përbërës yll është i mrekullueshëm për qëndreshmërinë dhe fuqinë për të mbrojtur dhe riparuar veten. Do ta gjeni në linjën tonë Drops of Youth.

Criste Marine. Criste Marine i bashkohet treshes së qelizave burimore bimore në linjën tonë Drops of Yoth.

Vaj Fare Moringe i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Ky vaj është i pasur me omega 9 dhe është përdorur përdorur për të shekuj për të mbrojtur lëkurën. Yni është nga Ruanda.

Clear

Si përdoret

1. Përfundoni rutinën tuaj të kujdesit për lëkurën si normalisht, duke lënë për në fund Maskën e Gjumit Drops of Youth, Youth Bouncy.
2. Merrni një sasi të vogël (shumë shkon shumë gjatë këtu) dhe zbuteni atë në lëkurën e pastruar duke shmangur sytë.
3. Jepi një minutë për të përthithur gjithë mirësinë dhe më pas lëreni atë gjatë gjithë natës. Ëndrra të ëmbla.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Drops of Youth™ Youth Bouncy Maskë Gjumi

Ujë, Propanediol, Glicerinë, Dimethicone, Vaj Hibrid Luledielli/ Helianthus Annuus, Polisorbat 20, Diheptyl Succinate, Akrilates / Beheneth-25 Metaccrylate Copolymer, Fenoksietanol, Acetat Tokoferil, Vaj Babasu/ Orbignya Oleifera, Alkool Benzil, Acid Kaprilhidroksamik, Sodium Hyaluronate, Hidroksid Natriumi, Disodium EDTA, Adenozinë, Kafeinë, Kapriloil Glicerinë / Kopolimer Acid Sebascic, Linalool, Citronellol, Kulturë Qelizash Leontopodium Alpinum Meristem, Limonene, Acid Citric, Xanthan Gum.

My Review for Drops of Youth™ Youth Bouncy Maskë Gjumi

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.