The Body Shop Albania

Drops Of Youth™ Youth Essence – Locion

Për lëkurë më të butë

Bërë me Edelweiss

Drops Of Youth™ Youth Essence – Locion

Për lëkurë më të butë

Bërë me Edelweiss

0/5
0 Mendime

I mbushur me një përzierje të tre qelizave burimore bimore, ky locion unik xhel-në-ujë rimbush menjëherë lëkurën me hidratim. Një hap i parë thelbësor pas pastrimit, lëkura ndihet më e butë, më e lëmuar dhe e përgatitur për hapat e ardhshëm të rutinës tuaj të kujdesit për lëkurën.

  • Me tre qeliza staminale bimore: edelweiss nga Alpet Italiane, sea holly dhe criste marine nga Bregu i Brittany
  • Pasuruar me aloe vera organike të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Meksika dhe vaj fare moringa të
  • Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Ruanda
  • Hidratim i lehtë për lëkurë më të butë, më të freskët dhe më të shëndetshme
  • Përdoreni çdo ditë pas pastrimit
  • Testuar dermatologjikisht
  • Jo-komedogjene

Edelweiss. Ky përbërës yll është i mrekullueshëm për qëndreshmërinë dhe fuqinë për të mbrojtur dhe riparuar veten. Do ta gjeni në linjën tonë Drops of Youth.

Aloe Vera Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Shumë delikate dhe qetësuese në lëkurë, aloe vera është perfekte për llojet e ndjeshme të lëkurës. Jona vjen nga Mexico.

Vaj Fare Moringe i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Ky vaj është i pasur me omega 9 dhe është përdorur përdorur për të shekuj për të mbrojtur lëkurën. Yni është nga Ruanda.

Clear

Si përdoret

1. Hidhni disa pika në pëllëmbën e duarve ose mbi një tampon pambuku.
2. Vendoseni në fytyrë çdo mëngjes dhe mbrëmje pas pastrimit, përpara një koncentrati ose kremi. Shmangni zonën e syve.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Drops Of Youth™ Youth Essence - Locion

Ujë, Propanediol, Alkool Denat., Fenoksietanol, Betaine, Poliakrilat Crosspolymer-6, Polysorbate 20, Butilen Glukol, Acid Kaprilhidroksamik, Parfum, Pluhur Lëngu Gjetheje Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Disodium EDTA, Metilpropanediol Linalool, Sodium Hyaluronate, Citronellol, Ekstrakt i Crithmum Maritimum, Ekstrakt Eryngium Maritimum, Hidroksid natriumi, Glicerinë, Ekstrakt i Cinnamomum Cassia, Ekstrakt Poterium Officinale, Ekstrakt I Rrënjëve të Xhinxher/ Zingiber Officinale, Limonene, Ekstrakt i Kulturës së Leontopodium Alpinum Callus, Acid Citric, Xanthan Gum.

My Review for Drops Of Youth™ Youth Essence - Locion

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.