The Body Shop Albania

Juicy Strawberry Duo

Set dhuratë për kujdesin e trupit

Juicy Strawberry Duo

Set dhuratë për kujdesin e trupit

0/5
0 Mendime

Surprizoni dikë të ëmbël me Dyshen tonë aromatike dhe me shije frutash me Lëng Luleshtrydheje.
Shkumohuni me Xhelin e Dushit pastrues dhe freskues. Ushqeni lëkurën me Gjalpin tonë të Trupit me teksturë të pasur për hidratimit 24 orë.
Kjo kuti dhuratë seriozisht e ëmbël për kujdesin e trupit është e përkryer për çdo rast.

  • Xhel Dushi me Luleshtrydhe 60ml
  • Gjalpë për trupin me Luleshtrydhe 50ml
  • Bërë me vaj të farës së luleshtrydhes të shtypur në të ftohtë, të mbetura nga bërja e reçelit
Clear

Si përdoret

1. Hapni ujin dhe hidhni një sasi xheli dushi në duart tuaja.
2. Hyni ne dush ose vaskë – pastaj krijoni një shkumë të pasur midis duarve tuaj.
3. Fërkohuni dhe shkumohuni në të gjithë trupin tuaj për të pastruar dhe rifreskuar lëkurën.
4. Ndjeni aromën e luleshtrydheve dhe buzëqeshni, ndërsa shpëlaheni.
5. Dëshironi më shumë argëtim me luleshtrydhe për trupin tuaj? Merrni Jogurtin tonë hidratues të Trupit me Luleshtrydhe në lëkurë të lagur.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Juicy Strawberry Duo

Xhel Dushi me Luleshtrydhe 60ml
Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glicerinë, Polysorbate 20, PEG-40 Vaj Recini i hidrogjenizuar, Klorid natriumi, Fenoksietanol, Kaprat poliglicerili-2, Mjaltë, Benzoat natriumi, Acid citrik, PEG-120 Metil Glucose Dioleat,Vaj i farës së luleshtrydhes/Fragaria Ananassa, Benzophenone-4, Disodium EDTA, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Limonene, Denatonium Benzoate, Parfum, CI 14700, CI 17200.
Gjalpë për trupin me Luleshtrydhe 50ml
Aqua (Ujë) (Tretës), Butyrospermum Parkii (Gjalpë Shea) (Emolient), Ciklomethikon (Emolient), Glicerinë (Humektant), Kakao Theobroma (Gjalpë Kakao) (Zbutës), Stearat Glicerinë (Emulsifikues), Stearate PEG-100 (Surfaktant), Alkooli Cetearyl (Emulsifikues), Alkool Lanolin (Stabilizues / Emolient), Fenoxyethanol (Konservant), Parfum (Aromë), Methylparaben (Konservant), Fragaria Ananassa (Shtesë Natyrore), Propylparaben (Konservant), Xanthan Gum (Modifikues Viskoziteti), Tokoferol (Antioksidant), Alkool Benzil (Konservant), Disodium EDTA (Agjent Reduktues), Fragaria Chiloensis (Vaj Farash Luleshtrydhesh) (Shtesë Natyrore), Limonene (Përbërës Aromatizues), Hidroksid Natriumi (Rregullues i Ph), Cinnamal (Përbërës Aromatizues) , Rosmarinus Officinalis (Shtesë Natyrale), Linalool (Përbërës Aromatizues), Citral (Përbërës Aromatizues), Karamel (Ngjyrues), CI 14700 (Ngjyrues).

My Review for Juicy Strawberry Duo

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.