The Body Shop Albania

Dyshja me Qumësht Bajameje & Mjalt Qetësues

Dyshja me Qumësht Bajameje & Mjalt Qetësues

0/5
0 Mendime

Jepini lëkurës pak kujdes më tepër këtë Krishtlindje me Dyshen tonë Qetsuese me Qumësht Bajame dhe Mjalt. Shkumohuni me Kremin tonë të Dushit dhe ndjehuni të freskuar menjëherë. Qetësoni dhe mbroni lëkurën e thatë dhe të ndjeshme me hidratim 48 orë me Gjalpin tonë të Trupit. Ka teksturë të pasur dhe është bërë me gjalpë shea të bërë nga Komuniteti i Tregtisë së Drejtë. Të bëra me qumësht bajameje organik të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë, këta superheronj të butë dhe qetësues janë dhurata e përsosur e Krishtlindjes për veten ose dikë të veçantë.

  • Krem Dushi me Qumësht Bajameje dhe Mjaltë 60ml
  • Gjalpë Trupi me Qumësht Bajameje dhe Mjaltë 50ml
Clear

Si përdoret

1. Vendosni një sasi bujare Kremi Dushi në pëllëmbën tuaj.
2. Shkumojeni në një shkumë të trashë.
3. Përhapeni në të gjithë lëkurën e lagur.
4. Shpëlajeni.
5. Thahuni me peshqir, pastaj përhapni një sasi të kremit hidratues të trupit.
6. Çlodhuni dhe lëreni të përthithet.
Shikoni linjën tonë të plotë të dhuratave të Krishtlindjes.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Dyshja me Qumësht Bajameje & Mjalt Qetësues

Ujë, Kokamidopropil Betain, Glicerinë, Vaj i Farës Helianthus Annuuss, Klorid Natriumi Coco ¬ Glucoside, Parfum, Akrilat, Acid Citrik, Benzoat Sodiumi, Hidroksid Natriumi, Laurat Gliceril, Mel, Vaj Prunus Amygdalus Dulcis, Disodium EDTA, Tokoferol, Polisorbat 20, Acid Glikolik, Benzoat Denatoniumi, Vaj i Farës Prunus Amygdalus Dulcis, Xantham Gum, Alkool Benzil, Acid Dehidroacetik. GJALP TRUPI ME BAJAME Ujë, Glicerinë, Vaj Glycine Soja, Alkool Cetearyl, Gjalp Butyrospermum Parkii, Palmitat Etilheksil, Myristyl Myristate, Stearat Gliceril, PEG ¬ 100 Stearat, Vaj i Farës Bertholletia Excelsa, Kapril, Dimetikon, Mel, Pantenol, Parfum, Glikol Kapril, Fenoksyetanol, Vaj Prunus Amygdalus Dulcis, Karbomer, Hidroksid Ntriumi, Tokoferol, Disodium EDTA, Ekstrakt i Farës Prunus Amygdalus Dulcis, Acid Citrik, Xanthan Gum, Alkool Benzil, Vaj i Farës Helianthus Annuus, Acid Dehidroacetik.

My Review for Dyshja me Qumësht Bajameje & Mjalt Qetësues

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.