The Body Shop Albania

White Musk® – Eau de Parfum

White Musk® – Eau de Parfum

0/5
0 Mendime

Eau de Parfum-i ynë White Musk® ju ndihmon të dërgoni një mesazh në botë. Është e vërtetë. Sepse kur të gjeni aromën tuaj të personalizuar (dhe White Musk® nga The Body Shop mund të jetë e duhura) ajo mishëron personalitetin tuaj, veçantinë tuaj dhe ndjenjat që dëshironi të ngjallni. Me fjalë të tjera: është ‘ti’ në një shishe të vogël simpatike.
Eau de Parfum-i ynë White Musk® është një përzierje myshku sensuale prej trëndafili, jasemini, qelibari dhe druri. Krijuar për të ngritur dhe frymëzuar (ashtu si ju), aroma jonë ikonike White Musk® është freskuese, e lehtë dhe e bukur me lule.
Por çfarë ka kaq të veçantë White Musk®? Parfumi i The Body Shop White Musk® është bërë me myshk pa mizori, prandaj nuk është çudi që është aroma jonë Nr.1. Dhe gjithashtu zgjat shumë. Sidomos kur e kombinoni me një produkt tjetër nga koleksioni ynë White Musk®, ne rekomandojmë një prekje luksoze të Locionit tonë të Trupit White Musk®. Është e drejtë, ka shumë më shumë për të zbuluar.
Pra, a mund të jetë dashuri me spërkatje të parë? Ne sigurisht që shpresojmë kështu! Sepse këtu në The Body Shop, na pëlqenshumë një histori e mirë dashurie. Vazhdoni, aroma juaj e preferuar është vetëm një klik dhe një spërkatje larg.

  • Bërë me 88% përbërës me origjinë natyrore
  • Eau de Parfum që përmban aromën tonë ikonike White Musk®
  • Bërë me myshk pa mizori
  • Një aromë emocionuese, lulesh që zgjat gjithë ditën
Clear

Si përdoret

1. Thjesht spërkatni Eau de Parfum White Musk® në qafën tuaj dhe pikat e pulsit sa herë që dëshironi të shijoni aromën e tij të lezetshme.
2. E adhuroni aromën? Ndërtojeni aromën me më shumë produkte nga linja jonë White Musk®.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

White Musk® - Eau de Parfum

Alkool, Ujë, Alkool Denat., Parfum, Butilfenil Metilpropional, Hidroksizoheksil 3-Cikloheksen Karboksaldehid, Heksil Cinnamal, T-Butil Alkool, Linalool, Alfa-Isomethyl Ionone, Hidroksikitronellal, Kumarin, Benzil Benzoat, Isoeugenol, Alkool Benzil, Benzil Salicilat, Geraniol, Denatonium Benzoat.

My Review for White Musk® - Eau de Parfum

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.