The Body Shop Albania

White Musk®Eau de Toilette For Men

White Musk®Eau de Toilette For Men

0/5
0 Mendime

Ashtu si një shëtitje e të dielës nëpër pyll Eau de Toilette me Myshk të Bardhë ® për Meshkuj është si një frymëmarrje e freskët me nota toke, sensuale për një aromë shumë të butë.
Fragranca është një gjë mjaft e fuqishme. Hidh shumë pak dhe mezi dallohet, hidh shumë dhe do të mbushësh të gjithë dhomën me aromë. Kjo është arsyeja pse Eau de Toilette me Myshk të Bardhë ® është mjaft i lehtë dhe delikat për çdo ditë dhe zgjat gjithë ditën.
Pa u munduar shumë, me vetëbesim dhe i sofistikuar, kjo aromë simpatike përmban aromën tonë ikonike White Musk®, e rikrijuar për meshkuj. Është një koktej i zgjuar me livando të butë, barbarozë me aromë të guximshme agrumesh, myshk të ngrohtë me aromë druri të përftuar pa dëmtuar kafshët dhe dru sandali të butë dhe kremoz.
Frymëzuar nga Myshku i Bardhë®, Eau de Toilette i The Body Shop është vetëm një nga shumë produktet e linjës tonë White Musk® për Meshkuj. Ndërtoni këtë aromë të dashur me Larësin tonë për Trupin dhe Flokët me Myshk të Bardhë® për Meshkuj & Deodorantin Anti-Perspirant me Myshk të Bardhë ® për Meshkuj.

  • Bërë me 93% përbërës me origjinë natyrore
  • Eau de toilette i lehtë dhe delikat
  • Përmban aromën tonë ikonike me Myshk të Bardhë
  • Bërë me myshk të përftuar pa dëmtuar kafshët
  • Një aromë që zgjat, perfekte për çdo ditë
Clear

Si përdoret

1. Thjesht hidhni një ose dy pika Eau de toilette me Bardhë Musk® për Meshkuj në qafën dhe pikat e pulsit dhe niseni ditën tuaj shkëlqyeshëm.
2. Nëse vërtet dëshironi ta bëni aromën të zgjatë, kombinojeni atë me më shumë produkte të linjës tonë White Musk® për Meshkuj.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

White Musk®Eau de Toilette For Men

Alkool Denat., Alkool, Ujë, Parfum, PPG-20 Methyl Glucose Ether , Kumarin, Alkool t-Butil, Linalool, Alfa-Isomethyl Ionone, Limonene, Citronellol, Geraniol, Denatonium Benzoate.

My Review for White Musk®Eau de Toilette For Men

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.