The Body Shop Albania

Shea Eau de Toilette

Aromë druri

Për lëkurë pa jetë

Shea Eau de Toilette

Aromë druri

Për lëkurë pa jetë

0/5
0 Mendime

Aromatizoni në mënyrë delikate lëkurën tuaj me një aromë të freskët arrore me çdo sprucim. Çdo shishe përmban esencë shea dhe esencë kallam sheqeri për një përfundim delikat, të ëmbël dhe të lehtë të shea-s. Shfletoni linjën tonë të plotë të Shea-s.

  • Eau de Toilette
  • Aromë që zgjat
  • Aromë e ëmbël dhe e lehtë e shea-s
  • Aromë e freskët dhe arrore
  • Përfundim delikat i ëmbël
  • Pasuruar me esencën e kallam sheqerit

Gjalp Shea e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Gjalpi Shea është më i pasuri dhe kremozi i gjalpërave natyrale që ndihmon produktet tona të përhapen në lëkurën tuaj duke ju dhënë dashuri dhe ushqim.

Clear

Si përdoret

Sprucojeni në qafë dhe pikat e pulsit.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Shea Eau de Toilette

Alkool Denat. (Solvent / Diluent), Aqua / Ujë (Solvent / Tretës), Parfum / Aromë (Aromatizues), Glicerinë (Humektant), Linalool (Përbërës Aromatizues), Coumarin (Përbërës Aromatizues), Alpha-Isomethyl Ionone (Përbërës Aromatizues), Limonene (Përbërës Aromatizues), PEG-75 Gliceride të gjalpit Shea (Agjent Zbutës për Lëkurën -Emolient), Ekstrakt I Frutit Vanilla Planifolia (Shtesë Natyrore), Benzoat Denatonium (Denaturant).

My Review for Shea Eau de Toilette

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.