The Body Shop Albania

Eksfoliues Trupi Love & Plums

Eksfoliues Trupi Love & Plums

0/5
0 Mendime

Shpërndani një trajtim dashurie këtë Krishtlindje me Pastruesin tonë të Trupit me Sheqer nga Love & Plums.

Një aromë e edicionit të veçantë, kjo surprizë tërheqëse është pasuruar me ekstrakt kumbulle nga Turqia dhe nota të sherbetit të kumbullës, bozhureve dhe miskut relaksues. Kjo aromë e pasur, e ndritshme, me shije frutash dhe lulesh është e garantuar për t’ju dhënë ndjenja festive.

E përkryer për disa përkëdhelje para Krishtlindjeve, aplikoni një sasi mbi lëkurën e thatë ose të lagur për të pastruar butësisht atë trup të bukur. E pasuruar me kristale sheqeri eksfoluese, lë lëkurën të ndihet më e lëmuar.

Një dhuratë e mrekullueshme vegane e Krishtlindjeve ose për trajtim ndaj vetes tuaj, ky pastrim i edicionit special nuk do të jetë për shumë kohë.

  • Pastrim të trupit
  • Lëreni lëkurën të ndihet më e butë dhe më e lëmuar
  • Aromë e pasur, e ndritshme, me shije frutash dhe lulesh
  • E pasuruar me kristale sheqeri eksfolues
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
  • I testuar dermatologjikisht
Clear

Si përdoret

  1. Aplikoni mbi lëkurë të thatë ose të lagur.
  2. Pastroni trupin me lëvizje të buta rrethore.
  3. Shpërlajeni
  4. Lëreni lëkurën të ndihet më e butë dhe më e lëmuar.

 

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Eksfoliues Trupi Love & Plums

Glycerin, Sucrose, Propylene Glycol, Isopropyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Aqua/Water/Eau, Polyacrylamide, Bertholletia Excelsa Seed Oil, Phenoxyethanol, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Linalool, Limonene, Citronellol, Prunus Domestica Fruit Extract, CI 77742/Manganese Violet.

My Review for Eksfoliues Trupi Love & Plums

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.