The Body Shop Albania

Feel Floral Wild Jasmine Gift Box

Feel Floral Wild Jasmine Gift Box

0/5
0 Mendime

Surprizoni veten ose një të dashur me setin simpatik të dhuratave Wild Jasmine.

Xheli i dushit, kremi i trupit dhe spërkatja aromatike e trupit nga sfera Wild Jasmine rrethojnë aromën delikate, me lule, duke kombinuar notat e jaseminit të egër, vjollcës dhe irisit të bardhë.

Formula e kremit është pasuruar me gjalpë shea nga Gana, i punuar me dorë nën programin e Tregtisë së Drejtë të Komunitetit në Gana, i cili ushqen dhe hidraton lëkurën e trupit.

E paketuar në një kuti të bërë me letër të certifikuar FSC e përshtatshme për përdorim të përsëritur, dhurata me kujdes aromatike është një zgjedhje e shkëlqyer për çdo rast.

  • Xhel dushi Wild Jasmine 250 ml.
  • Krem Trupi Wild Jasmine 200 ml.
  • Spray trupi Wild Jasmine 100 ml.
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Feel Floral Wild Jasmine Gift Box

My Review for Feel Floral Wild Jasmine Gift Box

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.