The Body Shop Albania

Fizz & Festivity Bath Bomb Gift

Dhuratë Per Krishtlindje

Bath Bomb

Aromë Frutash

Fizz & Festivity Bath Bomb Gift

Dhuratë Per Krishtlindje

Bath Bomb

Aromë Frutash

0/5
0 Mendime

Sillni frymën e Krishtlindjeve me Dhuratën tonë të Fizz & Festivity Bath Bomb.

Thjesht mbajeni flluskën e banjës nën rubinetën dhe lëreni shkumën të fluturojë. Të gjithë ata e transformojnë vaskën tuaj me ujë shumëngjyrësh dhe tre aroma freskuese me shije frutash dhe kremoze, grejpfrut rozë dhe arrë kokosi.

Ndërsa lageni dhe relaksoheni, eksfoloni butësisht atë trup të bukur me zambakun tonë Ramie Bath. E bërë me fibra të qëndrueshme, të qëndrueshme, eko-miqësore që ndihmojnë në zbutjen e lëkurës me ndikim minimal mjedisor.

Dhurata e përsosur e Krishtlindjeve, mbushësi me çorape ose surpriza Secret Santa për ata që kanë nevojë për pak R&R.

Flluskë banje Moringa 28g
Flluskë banje Moringa 28g
Flluskë banje me grejpfrut rozë 28g
Flluskë banje me grejpfrut 28g
Flluskë Banje Kokosi 28g
Flluskë Banje Kokosi 28g
Ramie Bath Lily

Clear

Si përdoret

Mbajeni nën ujë të rrjedhshëm dhe lëreni të shkumojë kur keni nevojë për një kohë në vaskë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Fizz & Festivity Bath Bomb Gift

MORINGA BATH BOMB
Bikarbonat natriumi, Acid citrik, Talc, Natrium Lauril Sulfat, Cocamidopropyl Betaine, Monosodium Citrate, PEG-150, Parfum, Maltodextrin, Sukrozë, Silicë e Hidratuar, Klorur Natriumi, Linalool, Benzyl Alkool, Geraniol, Geat CI 14700.

GRAPEFRUIT BATH BOMB
Bikarbonat natriumi, Acid limoni, Talc, Natrium Lauril Sulfat, Cocamidopropyl Betaine, Monosodium Citrate, PEG-150, Parfum, Maltodextrin, Sukrozë, Silicë e Hidratuar, Klorur Natriumi, Linalool, Benzyl Alkool, Geraniol, Benatonium CI 14700.

My Review for Fizz & Festivity Bath Bomb Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.