The Body Shop Albania

Florals & Frost White Musk® Treats

Vegan

dhuratë festive

aromë lulesh

Florals & Frost White Musk® Treats

Vegan

dhuratë festive

aromë lulesh

0/5
0 Mendime

Floral & Frost White Musk® Treats është mënyra më e mirë për të përfituar sa më shumë nga lëkura juaj.

Ju lutem me njoftoni nese doni te beni dush me Xhelin. Thajeni peshqir dhe çoni aromën tonë me lule, të shpejta, sensuale dhe myzeqare në nivele të tjera disa spërkatje të mjegullës sonë të parfumit.

I mbushur me nota të myshkut, trendafilit, jaseminit, qelibarit dhe drurit pa egërsi, set dhuratash është mbushësi i çorapeve ose surpriza Secret Santa për dikë që dëshironi ta surprizoni.

Kjo nuk u sjell vetëm gëzim njerëzish që doni. Zbuloni se si ndihmon në perhapjen e dashurisë dhe ndarjen e gëzimit të njerëzve më vetëm në komunitetin tonë.

 • White Musk® Xhel dush 250ml
 • White Musk® Parfum Mist 100ml
Clear

Si përdoret

 1. Hidheni në dush dhe shtrydhni një sasi të xhelit tonë të dushit White Musk®.
 2. Filloni të punoni duke masazhuar lëkurën tuaj pasi funksionon në një shkumë të pasur, duke pastruar dhe freskuar lëkurën tuaj ndërsa shkon.
 3. Shpëlajeni të gjitha dhe shijoni aromën e saj sensuale dhe të freskët me lule
 4. Dëshironi që kjo aromë e freskët të zgjasë edhe më gjatë? Kombinoje me locionin tonë të trupit White Musk® ose edhe deodorantin tonë White Musk®.
 5. Nuk jeni i sigurt se cila aromë është e përshtatshme për ju? Ne mund t’ju ndihmojmë të zbuloni misterin e hundës tuaj dhe të gjeni aromën tuaj perfekte duke përdorur Udhëzuesin tonë të Parfumit.

A keni dëgjuar për shtresat e aromave? Tani mund ta personalizoni aromën tuaj që të përshtatet me çdo element tuajin. Mbushësit tanë të rinj të parfumeve – White Musk® Elements, janë bërë për t’u shtruar mbi aromën tonë origjinale White Musk®, në mënyrë që të luani me notat që ju pëlqejnë dhe t’i bëni ato më “ju”.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Florals & Frost White Musk® Treats

 • WHITE MUSK® FRAGRANCE MIST

  Alcohol Denat. (67.2%), Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Linalool,Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Coumarin, Denatonium Benzoate.

 • WHITE MUSK® SHOWER GEL

  Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Parfum/Fragrance, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Citric Acid, Sodium Gluconate, Benzophenone-3, Linalool, Polysorbate 20, Sodium Hydroxide.

My Review for Florals & Frost White Musk® Treats

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.